Postepowania kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego w 2026 r.
Nauczyciele ubiegający się w 2026 roku o nadanie stopnia nauczyciela dyplomowanego zobowiązani są do założenia konta w systemie GSOK oraz złożenia wniosku wraz z wymaganą dokumentacją w Kuratorium Oświaty w Lublinie lub odpowiedniej delegaturze. Przypominamy o dwóch terminach składania wniosków: do 30 czerwca oraz do 31 października 2026 r. Szczegóły dotyczące procedury, wymaganych dokumentów i zasad rozmowy kwalifikacyjnej dostępne są w pełnej informacji.

