Strona główna

Konferencje

Konferencja „ZBAWIENI PRZEZ WROGA – HISTORIE Z LUBELSZCZYZNY POD RZĄDAMI KOMUNISTÓW” – rejestracja uczestników

Rejestracja uczestników

19 września 2017
Czytaj więcej

Konferencja pt.: "Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście zmian w prawie oświatowym"

Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej w dniu 18 października 2017 roku organizuje konferencję pt.: "Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście zmian w prawie oświatowym" z udziałem Pani Minister Anny Zalewskiej.

19 września 2017
Czytaj więcej

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym projekcie "...w kręgu tańca...2017"

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i sztuki zaprasza szkoły specjalne (zespoły, ośrodki, placówki specjalne) lub szkoły (zespoły, ośrodki) z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału w sprawdzonym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i uczniów niepełnosprawnych, projekcie dr Bożeny W. Jakubczak pn. "...w kręgu tańca...2017".

18 września 2017
Czytaj więcej

Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" realizuje - na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej - ogólnopolski projekt CYFROWOBEZPIECZNI.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o bezpieczeństwie cyfrowym w szkole i rodzinie pośród uczniów i rodziców.

15 września 2017
Czytaj więcej

"Technologie z klasą" - projekt dla nauczycieli szkół podstawowych

19 września 2017 roku startuje nowy program Fundacji Uniwersytet Dzieci - "Technologie z klasą". Jego celem jest wsparcie nauczycieli klas I-III i VII w nauczaniu nowych treści z zakresu programowania. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Do programu mogą zapisać się nauczyciele szkół podstawowych z całej Polski.

15 września 2017
Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję "ZBAWIENI PRZEZ WROGA – HISTORIE Z LUBELSZCZYZNY POD RZĄDAMI KOMUNISTÓW”

Zapraszam serdecznie młodzież gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami na konferencję „ZBAWIENI PRZEZ WROGA – HISTORIE Z LUBELSZCZYZNY POD RZĄDAMI KOMUNISTÓW”, która odbędzie się w poniedziałek 25 września 2017 r.

9 września 2017
Czytaj więcej

Konferencja "Nauczyciel języka we współczesnym świecie - oczekiwania, wyzwania, perspektywy"

We wrześniu po raz kolejny obchodzimy Europejski Dzień Języków. Jednym z wydarzeń promujących wielojęzyczność i nauczanie języków obcych jest konferencja "Nauczyciel języka we współczesnym świecie - oczekiwania, wyzwania, perspektywy" - organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji dnia 25 września 2017 roku, w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

17 sierpnia 2017
Czytaj więcej

Zaproszenie na wykład Uniwersytetu Otwartego KUL

Uniwersytet Otwarty KUL serdecznie zaprasza na wykład "Człowiek i zwierzęta – współistnienie czy eksploatacja?", który wygłosi gość specjalny – dr Andrzej G. Kruszewicz, polski ornitolog, podróżnik, autor licznych publikacji popularyzujących wiedzę o przyrodzie, dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, gdzie utworzył Azyl dla Ptaków.

9 czerwca 2017
Czytaj więcej

Konferencja szkoleniowo-edukacyjna „Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia”

Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin oraz Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo serdecznie zapraszają na konferencję szkoleniowo-edukacyjną „Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia”, która odbędzie się

7 czerwca 2017
Czytaj więcej

Kampania edukacyjna "Strażak uczy ratować"

Informuję, że rusza nabór nauczycieli z województwa lubelskiego na szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach kampanii edukacyjnej "Strażak uczy ratować". Jak już informowaliśmy, kampania organizowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Poż ...

17 maja 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje