Strona główna

Konkursy i olimpiady

Konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce z siedzibą w Pabianicach.

12 maja 2017
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny pt.: "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka"

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe organizuje konkurs plastyczny - "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży gimnazjalnej.

26 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny "Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza dzieci w wieku od 6 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce".

21 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs dla uczniów "Wybieram Wodę"

Polskie Towarzystwo Dietetyki w Warszawie zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do udziału w kolejnym konkursie "Wybieram wodę - mój ogródek PET!"

20 kwietnia 2017
Czytaj więcej

"Nakręć się na bezpieczeństwo" - konkurs na spot reklamowy promujący założenia kampanii bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!"

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają ogólnopolski konkurs na spot reklamowy - "Szlaban na ryzyko!" pod nazwą "Nakręć się na bezpieczeństwo!". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich.

20 kwietnia 2017
Czytaj więcej

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Solidarność Walcząca 1982-1990"

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie "Solidarność Walcząca" z siedzibą we Wrocławiu. Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

18 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny "Lublin nad łąką przysiadł..." pod hasłem: Wybitni rodem z Lublina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym "Lublin nad łąką przysiadł..." pod hasłem: Wybitni rodem z Lublina. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin i Muzeum Literackiego im. Józefa Czechowicza.

10 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

Zawody zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, w czterech grupach: dziewczęta, chłopcy z klas I-III, dziewczęta, chłopcy z klas IV-VI.

10 kwietnia 2017
Czytaj więcej

XVII Ogólnopolski Konkurs Papieski - Być jak "Brat naszego Boga"

Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie zaprasza młodzież szkolną z całej Polski do udziału w XVII Ogólnopolskim Konkursie Papieskim, którego tegoroczny tytuł brzmi: Być jak "Brat naszego Boga".

7 kwietnia 2017
Czytaj więcej

"Bądź kumplem, nie dokuczaj"

Cartoon Network startuje z trzecią edycją ogólnopolskiej kampanii społecznej "Bądź kumplem, nie dokuczaj", a także ogłasza konkurs dla klas szkół podstawowych pt.: "Bądź kumplem".

7 kwietnia 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje