Strona główna

Konkursy i olimpiady

XII Ogólnopolski Konkurs "Ekologia w moim domu"

Organizatorem XII edycji konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.

16 listopada 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs historyczny "Wrzosy 2018"

Organizatorem konkursu historycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Wrzosy 2018" jest Związek Strzelecki. Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej.

15 listopada 2018
Czytaj więcej

Akcja Bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru dla dzieci z dystrofią mięśniową

Stowarzyszenie Pro Salute zaprasza do AKCJI na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB w Białymstoku.

15 listopada 2018
Czytaj więcej

Wojewódzki Konkurs Świąteczny "Moja bomka choinkowa"

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek w Lublinie. Konkurs objęty jest patronatem Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie - jedynego muzeum bombek choinkowych na świecie.

15 listopada 2018
Czytaj więcej

Ruszyła rejestracja szkół do V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Przejdź do - Ruszyła rejestracja szkół do V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Głównym celem Olimpiady jest zainteresowanie uczniów tematyką ekonomiczną oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych, umożliwiających młodzieży gimnazjalnej korzystanie z szans, jakie tworzy współczesna gospodarka.

14 listopada 2018
Czytaj więcej

Weź udział w konkursie i wygraj indeks KUL-u

Przejdź do - Weź udział w konkursie i wygraj indeks KUL-u

Fundacja Rozwoju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Instytut Architektury Krajobrazu KUL oraz Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli zapraszają uczniów do udziału w III Ogólnopolskim konkursie wiedzy ekologicznej "Bliżej Pszczół". Na zwycięzców czekają m.in. indeksy KUL oraz przyjęcie w poczet uczniów Technikum Pszczelarskiego.

14 listopada 2018
Czytaj więcej

Międzynarodowy Konkurs Umiejętności Statystycznych

Informujemy, że rozpoczęła się IV edycja polskich eliminacji do Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych (The International Statistical Literacy Project). Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych

8 listopada 2018
Czytaj więcej

Turnieje organizowane przez ZSPS Poznań

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu zaprasza szkoły kształcące w zawodach cukiernik, piekarz, wędliniarz i kucharz do udziału w czterech organizowanych przez siebie turniejach.

8 listopada 2018
Czytaj więcej

III Olimpiada Statystyczna

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym organizują trzecią edycje Olimpiady Statystycznej, która odbywa się w roku szkolnym 2018/2019. W zmaganiach mogą brać udział uczniowie wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych, które mają swą siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

8 listopada 2018
Czytaj więcej

III edycja Olimpiady Statystycznej

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w III edycji Olimpiady Statystycznej, której celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.

8 listopada 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje