Strona główna

Konkursy i olimpiady

Konkurs Poezji "Zainspirowani Dobrem 2018"

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Impuls Rozwoju z siedzibą w Tarnowie.

18 czerwca 2018
Czytaj więcej

Finał VI Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych w Zakopanem

W dniach 29-30 maja 2018 roku w Zakopanem odbył się VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Najlepsze drużyny z całej Polski zaprezentowały swoje umiejętności w samym centrum miasta na Placu Niepodległości. W VI edycji konkursu, reprezentując ...

11 czerwca 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny pn. Zofia Kossak na nowo - komiksowo

Towarzystwo Historyczne im. Szembeków Oddział w Częstochowie zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz średnich do udziału w Ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym pn. Zofia Kossak na nowo - komiksowo.

7 czerwca 2018
Czytaj więcej

Konkurs dla szkół: 100 projektów edukacyjnych na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w konkursie grantowym na realizację przez: szkoły podstawowe, gimnazja lub szkoły ponadgimnazjalne wydarzenia szkolnego pod hasłem: My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy.

23 maja 2018
Czytaj więcej

Finał wojewódzki 41.Ogólnopolskich zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak żołnierze"

W dniach 17-18 maja 2018 r. w obiektach Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim, odbył się finał wojewódzki 41. Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Obronnych „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”. Celem tego rodzaju zawodów jest popularyzowanie ...

21 maja 2018
Czytaj więcej

Gra terenowa "Drogi do niepodległości"

Organizatorami konkursu są: Gimnazjalne Koło PTTK przy Zespole Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Hańsku oraz Instytut Pamięci Narodowej o/Lublin.

21 maja 2018
Czytaj więcej

"Pokoloruj swój Świat" konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego regionu do udziału w konkursie plastycznym „Pokoloruj swój Świat”.

16 maja 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs "Do Hymnu"

Narodowe Centrum Kultury w Warszawie organizuje Ogólnopolski Konkurs "Do Hymnu" dla szkół podstawowych w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

10 maja 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce ogłasza "Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich".

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Bezpłatne warsztaty dla Seniora i Juniora

Spółdzielnia Socjalna "KARGUSEK" w Lublinie przy ulicy Grażyny 20/48 zachęca do udziału w projekcie Senior; Senior/Junior - pasja do rękodzieła łączy pokolenia. Zadanie skierowane jest do lubelskich Seniorów oraz ich wnucząt, z którymi Seniorzy mogą spędzić czas na aktywności twórczej. Projekt ma służyć nabywaniu nowych umiejętności artystycznych i rękodzielniczych, ale również wpłynąć pozytywnie na integrację międzypokoleniową Babć, Dziadków i wnucząt. Taka dwuosobowa drużyna będzie pracować razem dla osiągnięcia wspólnego celu. Rola mentora pomagającemu wykonać trudniejsze zadania dziecku, jest nie do przecenienia. W przypadku dzieci starszych i młodzieży, każdy z uczestników wykonuje własną pracę. Łączna liczba osób mogących uczestniczyć we wszystkich zajęciach, to 620. Tyle pięknych egzemplarzy rękodzieła może powstać podczas realizacji projektu, a każdy z nich będzie powodem do dumy dla twórcy.

20 kwietnia 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje