Strona główna

Konkursy i olimpiady

Wojewódzki Konkurs Literacki "Moja Rodzina w Niepodległej"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim serdecznie zaprasza uczniów oraz osoby dorosłe do udziału w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Moja Rodzina w Niepodległej". Mając na uwadze, iż rok 2018 jest rok ...

21 marca 2018
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny pt. "Świat oczami młodych"

Poczta Polska organizuje II edycję konkursu pt. "Świat oczami młodych. Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 10-19 lat. Jego celem jest zaprojektowanie znaczków nawiązujących do tematyki ochrony klimatu.

21 marca 2018
Czytaj więcej

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czytanie polecam"

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny na plakat promujący czytelnictwo "Czytanie polecam" dla placówek oświatowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2017/2018.

19 marca 2018
Czytaj więcej

Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach

Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty – klasy VII i gimnazjalne

16 marca 2018
Czytaj więcej

KONKURS EKOLOGICZNY pod hasłem "Oddaj zużyty telefon komórkowy - Atrakcyjne nagrody czekają"

Organizatorem konkursu jest EKOPHONE - Zaborze. Ogólnopolska akcja ekologiczna skierowana jest szczególnie do samorządów uczniowskich szkół. Wszystkie szkoły biorące udział w akcji otrzymają nagrody. Zebrane zużyte i uszkodzone telefony komórkowe zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

16 marca 2018
Czytaj więcej

11. Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

11. Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem" odbędzie się w dniach 22-24 maja 2018 roku w Bochni. Organizatorem Festiwalu jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz działające w tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Kropla Dobroci".

14 marca 2018
Czytaj więcej

Zawody sportowo-obronne "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE"

Informuję, że w bieżącym roku szkolnym, organizowana będzie kolejna edycja zawodów – 41. Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Obronne "Sprawni jak żołnierze – 2018„. Celem zawodów jest: popularyzowanie wśród młodzieży ...

13 marca 2018
Czytaj więcej

Konkurs Historyczny „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ–AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Zamość już po raz  dziewiąty jest organizatorem Konkursu Historycznego po nazwą   „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ–AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”. ...

7 marca 2018
Czytaj więcej

XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Skrzydlaci Przyjaciele"

Przedszkole Samorządowe nr 64 "Akademia Jasia i Małgosi" w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym.

6 marca 2018
Czytaj więcej

VIII Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. „Bądź bezpieczny na drodze”

Organizatorami VIII Wojewódzkiego Konkursu Szkolnego pt. „Bądź bezpieczny na drodze” dla uczniów szkół podstawowych, pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora WOR ...

1 marca 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje