Strona główna

Konkursy i olimpiady

VI Ogólnopolski Konkurs "Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem"

Konkurs promuje bezinteresowne czynienie dobra w myśl porzekadła "CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE, TYM NA STAROŚĆ PACHNIE"

10 lipca 2017
Czytaj więcej

Konkurs Plastyczny "Sojusznicze żołnierskie misje gwarantem pokoju na świecie"

Informujemy, że w związku z drugą rocznicą utworzenia Wielonarodowej Brygady LITPOLUKRBRIGw Lublinie, Dowódca Brygady płk dypl.Zenon Brzuszko, ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. "Sojusznicze żołnierskie misje gwarantem p ...

14 czerwca 2017
Czytaj więcej

Konkurs "Klasyka w klasie. Najlepsza lekcja o muzyce poważnej"

"Chopin też był nauczycielem"

13 czerwca 2017
Czytaj więcej

Wojewódzki Turniej Szachowy o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

Chętni uczniowie mogą spróbować swoich umiejętności w fascynującym świecie "królewskiej gry" w kategorii drużynowej; 4 osobowe drużyny - reprezentacje szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego, powinny zostać zgłoszone do udziału w turnieju, do dnia 10 czerwca 2017 roku.

8 czerwca 2017
Czytaj więcej

Rekrutacja do Projektu "Europejski doradca" - Wydział Nauk Społecznych KUL Jana Pawła II

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu "Europejski doradca" na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II został utworzony nowy kierunek studiów stacjonarnych I stopnia pn. "Doradztwo kariery i doradztwo personalne". W ramach którego został ogłoszony konkurs edukacyjny dla kandydatów pt. "Moja kariera", w którym nagrodą główną są 2 indeksy na ww. kierunek studiów stacjonarnych I stopnia w ramach projektu "Europejski doradca".

26 maja 2017
Czytaj więcej

Konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce z siedzibą w Pabianicach.

12 maja 2017
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny pt.: "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka"

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe organizuje konkurs plastyczny - "Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży gimnazjalnej.

26 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Konkurs plastyczny "Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza dzieci w wieku od 6 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce".

21 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs dla uczniów "Wybieram Wodę"

Polskie Towarzystwo Dietetyki w Warszawie zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do udziału w kolejnym konkursie "Wybieram wodę - mój ogródek PET!"

20 kwietnia 2017
Czytaj więcej

"Nakręć się na bezpieczeństwo" - konkurs na spot reklamowy promujący założenia kampanii bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!"

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają ogólnopolski konkurs na spot reklamowy - "Szlaban na ryzyko!" pod nazwą "Nakręć się na bezpieczeństwo!". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich.

20 kwietnia 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje