Strona główna

Szkoła i organ prowadzący

Akcja "Lekcja dla Rodaka"

"Lekcja dla Rodaka" to akcja polegająca na organizowaniu zajęć edukacyjnych na temat historii Polaków w Kazachstanie, na Syberii i Kresach.

11 października 2017
Czytaj więcej

"Grosz do grosza" - akcja konkursowa

Fundacja Być Bardziej, w ramach programu "Dzwonek an obiad", którego celem jest walka z niedożywieniem dzieci i młodzieży w Polsce, organizuje akcję konkursową „Grosz do Grosza”.

22 września 2017
Czytaj więcej

List Wojewody Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty

Inauguracja nowego roku szkolnego

1 września 2017
Czytaj więcej

List Ministra Edukacji Narodowej

List p. Anny Zalewskiej, Minister Edukacji Narodowej, skierowany do pracowników oświaty oraz rodziców i uczniów w związku z inauguracją nowego roku szkolnego.

28 sierpnia 2017
Czytaj więcej

Ubezpieczenia szkolne

Raport Rzecznika Finansowego i komunikat KNF

22 sierpnia 2017
Czytaj więcej

Spotkania LKO z dyrektorami szkół

Zmiana godziny narady w dniu 23 sierpnia br.

17 sierpnia 2017
Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencje Lubelskiego Kuratora Oświaty

  Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego, Przedstawiciele organów prowadzących szkoły i placówki, Przedstawiciele związków zawodowych reprezentatywnych w myśl Ustawy o Radzie Di ...

20 lipca 2017
Czytaj więcej

Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018

  Minister Edukacji Narodowej ustalił na rok szkolny 2017/ 2018 następujące podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa: 1. Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego. 2. Podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i inf ...

11 lipca 2017
Czytaj więcej

Narodowe Czytanie

Lekturą 6. edycji Narodowego Czytania jest jedno z najpiękniejszych dzieł literatury polskiej "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Wzorem roku ubiegłego zapraszam Państwa do włączenia się w akcję poprzez organizowanie w swoich szkołach i placówkach wspólnego czytania, które pozwoli przeżyć wspaniałe chwile z bohaterami utworu.

6 lipca 2017
Czytaj więcej

Konkurs na hasło i plakat promujące segregację śmieci

Ministerstwo Środowiska ogłasza konkurs dla dzieci na hasło i plakat - promujące segregację śmieci. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci szkolnych wszystkich poziomów. Prace rozpatrywane będą w dwóch kategoriach: "dzieci" - dla uczniów szkół podstawowych oraz "młodzież" - dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

30 maja 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje