Strona główna

Szkoła i organ prowadzący

Publikacja Instytutu Inicjatyw Pozarządowych „Budżet uczniowski. Nowy sposób aktywizacji uczniów i rad rodziców”Szanowni Państwo Dyrektorzy, W związku z olbrzymim zainteresowaniem publikacją „Budżet uczniowski. Nowy sposób aktywizacji uczniów i rad rodzic

„Budżet uczniowski. Nowy sposób aktywizacji uczniów i rad rodziców” wkrótce do odbioru w Kuratorium Oświaty w Lublinie lub w Delegaturach

14 stycznia 2018
Czytaj więcej

XXII Konkurs Matematyczny im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka

Po raz kolejny Konkurs Matematyczny im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka został objęty Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

12 stycznia 2018
Czytaj więcej

List Lubelskiego Kuratora Oświaty do Dyrektorów szkół i placówek oświatowych

Szanowni Państwo w załączeniu przekazujemy list Lubelskiego Kuratora Oświaty dotyczący działań profilaktycznych w związku ze zbliżającym się okresem ferii zimowych.

9 stycznia 2018
Czytaj więcej

CEDUR-Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku

Komisja Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku CEDUR prowadzi działalność szkoleniową oraz wydawniczą. Działalność szkoleniowa obejmuje organizację seminariów szkoleniowych i warsztatów skierowanych także do środowiska szkolnego i akademickiego. Ponadto KNF wydaje bezpłatne publikacje z zakresu rynku finansowego - w tym scenariusze lekcji do wykorzystania przez nauczycieli wszystkich typów szkół i etapów edukacyjnych w pracy z uczniami.

3 stycznia 2018
Czytaj więcej

Nowelizacje rozporządzeń MEN

Zmiany od 1 stycznia 2018 roku

3 stycznia 2018
Czytaj więcej

Inauguracyjne spotkanie "Akademii Niepodległości"

Wykłady we Włodawskim Domu Kultury

11 grudnia 2017
Czytaj więcej

36. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Program uroczystości w Lublinie

8 grudnia 2017
Czytaj więcej

Maraton Pisania Listów

XVIII edycja programu

16 listopada 2017
Czytaj więcej

Akcja "Lekcja dla Rodaka"

"Lekcja dla Rodaka" to akcja polegająca na organizowaniu zajęć edukacyjnych na temat historii Polaków w Kazachstanie, na Syberii i Kresach.

11 października 2017
Czytaj więcej

"Grosz do grosza" - akcja konkursowa

Fundacja Być Bardziej, w ramach programu "Dzwonek an obiad", którego celem jest walka z niedożywieniem dzieci i młodzieży w Polsce, organizuje akcję konkursową „Grosz do Grosza”.

22 września 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje