Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Aktualności

Rodzic jako pierwszy doradca zawodowy w planowaniu kariery dziecka

W dniu 20 marca 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja dla rodziców uczniów szkół podstawowych i gimnazjów objętych nadzorem Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Białej Podlaskiej na temat „Rodzic jako pierwszy doradca zawodowy w planowaniu kariery dziecka”.

22 marca 2019

Informacja o wydawaniu zaświadczeń dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo Dyrektorzy, zapraszamy po odbiór zaświadczeń dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych w roku szkolnym 2018/2019. Zaświadczenia wydawane będą w dniach 3 ...

21 marca 2019

Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości - szkolenia dla nauczycieli

Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin rozpoczął rekrutację do projektu „Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości”, który jest dedykowany nauczycielom przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości” w szkołach ponadpodstawowych oraz zainteresowanym tą tematyką. W projekcie zaplanowano również działania skierowane do uczniów ze szkół, których nauczyciele wezmą udział w szkoleniach.

20 marca 2019

Zajęcia edukacyjne w ramach obchodów stulecia powstania sieci archiwalnej w Polsce

W związku z obchodami setnej rocznicy podpisania przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego Dekretu o organizacji archiwów państwowych i opiece nad archiwaliami Archiwum Państwowe w Lublinie przygotowało specjalną ofertę edukacyjną adresowaną do uczniów szkół podstawowych i średnich.

13 marca 2019

Dzień Matematyki 12 marca

Inicjatorem i organizatorem DNIA MATEMATYKI w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve. W Polsce pierwsze ogólnopolskie obchody Dnia Matematyki odbyły się 12 marca 2014 roku.

12 marca 2019

Akcja charytatywna "Twój Dar Serca dla Hospicjum"

Przejdź do - Akcja charytatywna

Już po raz jedenasty Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oraz Gimnazjum i Liceum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie zapraszają wszystkie szkoły Lubelszczyzny do udziału w akcji charytatywnej Twój Dar Serca dla Hospicjum.

4 marca 2019

"Łączy nas pamięć" akcja Żonkile w 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie po raz siódmy zaprasza do udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, upamiętniającej powstanie w getcie warszawskim.

28 lutego 2019

12 Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

12 Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem" odbędzie się 3-6 czerwca 2019 roku w Bochni. Propozycja udziału jest adresowana do placówek kształcenia specjalnego, szkół integracyjnych i masowych.

26 lutego 2019

II Ogólnopolskie Forum Edukacji Osób z Niepełnosprawnością Narządu Wzroku

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Włodzimierza Dolańskiego w Krakowie, ul. Tyniecka 6 w dniu 29 marca 2019 roku, zaprasza na II Ogólnopolskie Forum Edukacji Osób z Niepełnosprawnością Narządu Wzroku.

26 lutego 2019

Rekrutacja do Zespołu Pieśni i Tańca KUL

Przesłuchania chętnych odbędą się 27 i 29 lutego 2019 roku

20 lutego 2019
Starsze informacje