Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Aktualności

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej Roskosz 2021 r. - Delegatura Biała Podlaska

Dnia 22 października 2021 roku w zabytkowym obiekcie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej skierowane do pracowników oświaty z powiatów: radzyńskiego, parczewskiego, bialskiego i miasta Biała Podlaska.

25 października 2021

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Chełmie

Przejdź do - Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Chełmie

W dniu 20 października 2021 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których wręczone zostały odznaczenia państwowe, resortowe, nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz nagrody Lubelskiego Kuratora Oświaty.

21 października 2021

Otwarty konkurs grantowy dla publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje otwarty konkurs grantowy dla publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych. O grant mogą ubiegać się organy prowadzące publiczne i niepubliczne plac&oac ...

19 października 2021

Projekt edukacyjny "Ekonomia na co dzień"

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zachęca do udziału w realizowanym projekcie edukacyjnym "Ekonomia na co dzień". Fundacja jest pozarządową organizacją pożytku publicznego, której celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia w warunkach gospodarki rynkowej oraz umożliwienie młodym ludziom zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizacje planów zawodowych.

19 października 2021

Konkurs na kandydatów na stanowisko asystenta zastępcy dyrektora do spraw przedszkola i szkoły podstawowej w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela I - Berkendael)

Konkurs na kandydatów na stanowisko asystenta zastępcy dyrektora do spraw przedszkola i szkoły podstawowej w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela I - Berkendael). Szczegółowe informacje w załączonych plikach.

18 października 2021

Wyniki II etapu konkursu dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Kierunek – innowacja”

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki zostały zamieszczone wyniki konkursu dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych "Kierunek - innowacja". Konkurs polegał na przygotowaniu przez nauczyciela opisu zrealizowanej w r ...

12 października 2021

Wojewódzka konferencja „Etyka zawodu nauczyciela - autorytety, wartości, postawy"

Przejdź do - Wojewódzka konferencja „Etyka zawodu nauczyciela - autorytety, wartości, postawy

4 października 2021 roku o w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti odbyła się wojewódzka konferencja „Etyka zawodu nauczyciela - autorytety, wartości, postawy" pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki Pana profesora Przemysława Czarnka zorganizowana przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Chełm we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie.  

6 października 2021

Wyniki naboru do projektu "Dźwięki wolności dla najmłodszych"

Po analizie przesłanych zgłoszeń oraz założeń projektu "Dźwięki wolności dla najmłodszych", Zarząd Stowarzyszenia Wschód Kultury dokonał wyboru placówek zakwalifikowanych do realizacji muzyczno-plastycznych lekcji historii.

5 października 2021

Projekt "Dźwięki wolności z Fundacją PZU" - wyniki naboru

Po analizie przesłanych zgłoszeń, a także celów projektu „Dźwięki wolności z Fundacją PZU”, Stowarzyszenie Wschód Kultury dokonało wyboru placówek zakwalifikowanych do realizacji przedsięwzięcia.

4 października 2021

Mediacje rówieśnicze sposobem na przezwyciężenie przemocy i agresji w szkole

Prezes Sądu Okręgowego w Lublinie informuję, że nadal kontynuowany jest program pt.: "Mediacje rówieśnicze sposobem na przezwyciężenie przemocy i agresji w szkole"

1 października 2021
Starsze informacje