Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Aktualności

Wielkie Wicie w Radzyniu Podlaskim

Przejdź do - Wielkie Wicie w Radzyniu Podlaskim

7 kwietnia 2017 r, . w Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim odbyłą się 8. edycja Wielkiego Wicia. Wielkie Wicie to finałowy koncert będący zwieńczeniem wielotygodniowej pracy uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników niepedagogicznych na rzecz Lubelskiego Dziecięcego Hospicjum im. Małego Księcia.

11 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Konkurs na nazwę akcji promującej szkolnictwo zawodowe rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że organizowana przez Kuratorium Oświaty w Lublinie akcja promująca szkolnictwo zawodowe ma już swoją nazwę. Zwycięzcą konkursu została Wiktoria Dębicka, uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Przedstawienie zwycięskie ...

7 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Procedura opiniowania przez Lubelskiego Kuratora Oświaty arkuszy organizacyjnych publicznych szkół i placówek

Opiniowanie arkuszy organizacyjnych szkół i placówek oświatowych

4 kwietnia 2017
Czytaj więcej

"Biegnę, bo lubię!" - Bieg Konstytucji oraz Grillowanie z Rynkiem Elizówka

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce w porozumieniu z Fundacją Rozwoju Sportu organizuje „Biegnę, bo lubię!" - Bieg Konstytucji oraz Grillowanie z Rynkiem Elizówka, które odbędą się 3 maja 2017 roku na terenie Rynku Elizówka.

4 kwietnia 2017
Czytaj więcej

Bezpłatne "Koleżeńskie Korepetycje" przed maturą.

"Koleżeńskie Korepetycje" organizowane są przez Urząd Miasta Lublin oraz centrum handlowo-rozrywkowe Tarasy Zamkowe w dniach od 27 marca do 7 kwietnia 2017 r.

29 marca 2017
Czytaj więcej

Składanie wniosków do Centralnego Rejestru Orzeczeń Dyscyplinarnych

Szanowni Państwo dyrektorzy szkół i placówek woj. lubelskiego w załączeniu przekazuję list Podsekretarza Stanu MEN dotyczący składania wniosków do Centralnego Rejestru Orzeczeń Dyscyplinarnych (CROD).

27 marca 2017
Czytaj więcej

Oferta studiów magisterskich dziennych, bezpłatnych na kierunku nauki o rodzinie w roku 2017/2018

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - Wydział Teologii - Instytut Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej zaprasza nauczycieli pragnących uzyskać kwalifikacje do prowadzenia przedmiotu "Wychowanie do życie w rodzinie", na studia II stopnia na kierunku nauki o rodzinie.

15 marca 2017
Czytaj więcej

Akcja Twój Dar Serca dla Hospicjum

Przejdź do - Akcja Twój Dar Serca dla Hospicjum

Akcja Twój Dar Serca dla Hospicjum polega na organizowaniu się szkół w wydarzenia artystyczne, kulturalne i kiermasze, aby wspomóc swoich rówieśników, terminalnie i nieuleczalnie chore dzieci – Podopiecznych lubelskiego ...

14 marca 2017
Czytaj więcej

Dystrybucja czwartej części podręcznika dla klasy II i III

Informujemy, że 9 marca 2017 roku rozpoczęto dostarczanie czwartej części podręcznika dla klasy II i III w wersji standardowej. Najpóźniej do 14 kwietnia br. do szkół powinny dotrzeć czwarte części podręczników dla klasy III (podręcznik do nauczania zintegrowanego i podręcznik do matematyki) oraz zamówione dodruki części czwartej dla klasy II (podręcznik do nauczania zintegrowanego i podręcznik do matematyki).

14 marca 2017
Czytaj więcej

„spoKREWnieni służbą”- ogólnopolska akcja zbiórki krwi

Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek wspólnie z Lubelskim Komendantem Policji insp. Pawłem Dobrodziejem i Lubelskim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Grzegorzem Alinowskim zapraszają wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego do aktywnego udziału w ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi...

8 marca 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje