Strona główna

Edukacja informatyczna

Zaproszenie do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego projektu grantowego „Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej – 3. edycja”

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza

28 czerwca 2023

Konferencja informatyczna Check IT dla uczniów i nauczycieli

7-8 marca 2023 roku

7 lutego 2023

Zaproszenie na CEE Edu Digital Summit - Lublin 2022

7 grudnia Lublin stanie się na jeden dzień polską stolicą cyfryzacji

29 listopada 2022

Kompetencje cyfrowe nauczycieli jednym z warunków skutecznego nauczania

Lekcja.Enter - rusza druga edycja Lubelskiej Akademii Edukacji Cyfrowej

27 września 2022

16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” - 27-30 września 2022

16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagr ...

13 września 2022

Konferencja inauguracyjna X edycji Ogólnopolskiego Programu „Uczymy Dzieci Programować”

Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej z siedzibą w Gdańsku zaprasza do udziału w konferencji otwierającej X edycję Ogólnopolskiego Programu „Ucz ...

1 września 2022

Poradnik „Klikam z głową”

Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował poradnik „

24 lutego 2021

Inauguracja Europejskiego Tygodnia Kodowania w województwie lubelskim

W dniu 13 października 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu odbyła się inauguracja ósmej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania. W wydarzeniu online wzięli udział: p. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty, p. Monika Żur Dyrektor Delegatury w Zamościu Kuratorium Oświaty w Lublinie, p. Piotr Zając Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, p. Agnieszka Kowal Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Zamość, p. Andrzej Osuch Przewodniczący Rady Rodziców SP nr 7 w Zamościu oraz p. Ewelina Chojnacka-Wikiera dyrektor Technikum Programistyczno-Informatycznego "New Technology" w Zamościu.

14 października 2020

Sprawozdanie z realizacji zadań wynikających z Programu rządowego "Aktywna tablica" – edycja 2019

Etap I – do dnia 15 czerwca 2020 roku Dyrektor szkoły przesyła do organu prowadzącego sprawozdanie wg zamieszczonego poniżej wzoru. Etap II – do dnia 30 czerwca 2020 roku Organ prowadzący, weryfikuje sprawozdania dyrektorów szkół pod względem prawidłowości i kompletności danych zawartych w tych dokumentach a następnie opracowuje i przesyła zbiorcze zestawienie.

3 czerwca 2020

Konkurs Capture The Flag "153+1"

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do udziału w konkursie Capture The Flag „153+1” organizowanym przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów publicznych i niepublicznych szkół ponadpodstawowych, w szczególności uczniów techników oraz szkół branżowych o profilu informatycznym. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania tematyką cyberbezpieczeństwa w atrakcyjny i przystępny dla młodych ludzi sposób.

23 października 2019
Starsze informacje