16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” - 27-30 września 2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
13 września 2022

16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

W tym roku wydarzenie odbędzie się  w dniach 27-30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Tak, jak w poprzednich latach spotkanie będzie transmitowane na żywo, ale część osób będzie mogła wziąć udział w konferencji osobiście w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie. W dniach 27-28 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z miejsca konferencji w Warszawie, a w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązuje osobna rejestracja. 
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu (na żywo lub online) należy zarejestrować się na stronie: https://konferencja.saferinternet.pl/rejestracja. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy. 

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie: konferencja.saferinternet.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-09-13 08:30:39
Data publikacji: 2022-09-13 08:30:52
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 2091