Zaproszenie na CEE Edu Digital Summit - Lublin 2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 listopada 2022

7 grudnia Lublin stanie się na jeden dzień polską stolicą cyfryzacji! W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się CEE Edu Digital Summit krajów Trójmorza poświęcony szeroko rozumianej cyfryzacji edukacji i jej przyszłości, na które w imieniu organizatorów – Związku Cyfrowa Polska – pragniemy Państwa serdecznie zaprosić.

CEE Edu Digital Summit to bezpłatne spotkanie z ekspertami, decydentami i praktykami zaangażowanymi w transformację cyfrową z regionu Trójmorza, podczas którego uczestnicy wspólnie przyjrzą się poziomowi cyfryzacji edukacji w państwach Europy Środkowo-Wschodniej i najważniejszym wyzwaniach stojących przed nowoczesną, innowacyjną i gotową na cyfrową przyszłość edukację w naszym regionie Europy. Do wspólnej dyskusji Związek Cyfrowa Polska zaprasza pedagogów, nauczycieli, czy też dyrektorów szkół, którzy na co dzień mają największy wpływ na rozwój kompetencji cyfrowych oraz wykorzystywanie technologii cyfrowych w polskich szkołach.

Bezpłatny udział w konferencji jest możliwy zarówno on-line oraz stacjonarnie, po uprzedniej rejestracji na stronie: https://ceedigitalsummit.com/index.pl.html.

Planowana agenda konferencji obejmuje m.in.: wystąpienia gości specjalnych - przedstawicieli instytucji edukacyjnych państw Trójmorza, sesję otwierającą poświęconą mapie drogowej cyfryzacji państw CEE oraz cztery bloki dotyczące wyzwań w cyfryzacji edukacji: technologii, cyberzagrożeniom, zawodom przyszłości oraz źródłom finansowania.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-11-29 13:25:00
Data publikacji: 2022-11-29 13:27:04
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 1867