Konferencja inauguracyjna X edycji Ogólnopolskiego Programu „Uczymy Dzieci Programować”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
01 września 2022

Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej z siedzibą w Gdańsku zaprasza do udziału w konferencji otwierającej X edycję Ogólnopolskiego Programu „Uczymy Dzieci Programować”, która odbędzie się w dniu 23 września 2022 r. o godzinie 10.00 w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 1).

W trakcie konferencji organizatorzy przybliżą Program „Uczymy Dzieci Programować” oraz przeprowadzą zajęcia pokazowe dla nauczycieli z grupą przedszkolną i wczesnoszkolną.

 
Rejestracja uczestników Konferencji poprzez formularz online dostępny pod adresem:
https://forms.gle/MmiRKCsydcrVCZp98

Cele projektu i odbiorcy

Program „Uczymy Dzieci Programować” adresowany jest do nauczycieli i edukatorów, a także ich podopiecznych w przedszkolach, szkołach podstawowych i innych placówkach o charakterze edukacyjnym.

Głównym celem Programu jest świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzenie elementów programowania i robotyki do zajęć dydaktycznych na różnych etapach edukacji i niezależnie od realizowanych aktualnie treści (np. edukacja matematyczna, artystyczna, językowa). Z programem „Uczymy Dzieci Programować” nauka podstaw programowania będzie dla dzieci wartościową, wszechstronnie rozwijającą lekcją i świetną zabawą, a dla nauczycieli doskonałą okazją do poszerzenia swoich kompetencji w zakresie wykorzystywania narzędzi TiK w procesie dydaktycznym.

Regulamin oraz szczegółowe informacje o programie znajdą Państwo na stronie: https://akademia.uczymydzieciprogramowac.pl/pl/udp

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-09-01 09:45:23
Data publikacji: 2022-09-01 09:45:39
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 2051

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2022-09-05 12:17:56Brewczak AgnieszkaModyfikacja treściPoprzednia wersja