Strona główna

Wspomaganie

Szkolenia z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego

Na prośbę Departamentu Funduszy Strukturalnych Ministerstwa Edukacji Narodowej przedstawiamy w załączeniu list polecający z informację o realizownych w ramach projektu "Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego" przez Syntea S. A. szkoleniach z ...

23 stycznia 2020

Wojewódzka gala wręczenia stypendiów „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska”

W dniu 4 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się Wojewódzka Gala wręczenia stypendiów, pozyskanych w ramach Programu Stypendialnego WFOŚiGW w Lublinie „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska”. Formalne i merytoryczne wymagania określone w Regulaminie Programu wypełniło 35 uczniów, otrzymując tym samym tytuł „Lidera wiedzy i ochrony środowiska” oraz jednorazowe stypendium wysokości 3 500 zł.

6 grudnia 2019

Wystartowała Roztoczańska Akademia Matematyki

Pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty dla nauczycieli w ramach Roztoczańskiej Akademii Matematyki odbyły się 22 listopada w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju i skierowane były do uczestników z powiatu biłgorajskiego. Szkolenie zatytułowane: „Zastosowanie kalkulatora graficznego w nauczaniu matematyki w szkole podstawowej” przygotowane oraz poprowadzone zostało przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu.

25 listopada 2019

Szkolenia blended-learning

Propozycje ORE dla nauczycieli

23 października 2019

Wspomaganie pracy nauczyciela

Materiały do pobrania na stronie ORE

18 października 2019

Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego 2018/2019

Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego 2018/2019 r. ...

14 października 2019

Konferencja naukowa „Obserwuję, badam, chronię... Roztoczańskie ekoinspiracje”

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu 3 października 2019 roku odbyła się konferencja naukowa pt. „Obserwuję, badam, chronię… Roztoczańskie ekoinspiracje”. Na wydarzenie zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie przybyli uczestnicy programu stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”.

4 października 2019

Uroczystość otwarcia pracowni biologicznej w Goraju z udziałem Lubelskiego Wicekuratora Oświaty.

26 września 2019 r. Lubelski Wicekurator Oświaty p. Piotr Szczepanik wziął udział w uroczystym otwarciu pracowni biologicznej w Szkole Podstawowej w Goraju, której wyposażenie zakupiono ze środków pozyskanych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu „25 na piątkę z plusem! Konkurs dla szkół podstawowych dla uczczenia 25-lecia WFOŚ i GW w Lublinie”.

27 września 2019

Uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zamościu

W poniedziałek, 23 września 2019 r. p. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty wzięła udział w uroczystym otwarciu pracowni biologicznej w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu. To kolejna w województwie lubelskim pracownia wyposażona ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, pozyskanych w ramach przedsięwzięcia „25 na piątkę z plusem! Konkurs dla szkół podstawowych dla uczczenia 25-lecia WFOŚ i GW w Lublinie”.

24 września 2019

Szkolenie metodyczne dla nauczycieli-IV edycja

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Serdecznie zachęcamy do udziału w IV edycji szkolenia metodycznego dotyczącego pozaszkolnej edukacji historycznej w poobozowych miejscach pamięci, które odbędzie się w dniu 19 października 2019r. w Państwowym Muzeum na Majdanku w Lublinie. Szkolenie ma na celu ...

9 września 2019
Starsze informacje Nowsze informacje