Jesteś tutaj: Strona główna / Nadzór / Wspomaganie

Strona główna

Wspomaganie

"Laboratorium Przyszłości" Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Przejdź do -

W dniu 9 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu został podsumowany projekt edukacyjny Ministerstwa Edukacji i Nauki Laboratoria Przyszłości.

11 maja 2022

Konferencja "Wsparcie szkół w działaniach wychowawczych w obliczu kryzysowych wydarzeń na świecie i w Polsce"

W dniu 26 kwietnia odbyła się ogólnopolska konferencja online pt.: Wsparcie szkół w działaniach wychowawczych w obliczu kryzysowych wydarzeń na świecie i w Polsce. W ramach konferencji przedstawione zostały m.in. wyniki badań

29 kwietnia 2022

Podsumowanie Projektu „Piramida Cheopsa” realizowanego w ramach Roztoczańskiej Akademii Matematyki

Przejdź do - Podsumowanie Projektu „Piramida Cheopsa” realizowanego w ramach Roztoczańskiej Akademii Matematyki

25 kwietnia 2022 r. w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Piramida Cheopsa”, realizowanego w ramach Roztoczańskiej Akademii Matematyki. W spotkaniu wziął udział Lubelski Wicekurator Oświaty p. Mirosław Wójcik, który podkreślił w swoim wystąpieniu znaczenie matematyki i szeroko pojętych kompetencji matematycznych w życiu każdego człowieka. Wśród honorowych gości wydarzenia znaleźli się także: p. Tomasz Zieliński poseł na Sejm RP, Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, p. Witold Marucha Wicestarosta Zamojski, p. Grzegorz Grzywaczewski Prezes Zarządu WFOŚiGW w Lublinie, p. Jacek Misiuk Wicedyrektor LSCDN, prof. Monika Budzyńska Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie, dr Małgorzata Cudna i dr Eliza Jackowska-Boryc z Katedry Nauczania Matematyki i Informatyki UMCS w Lublinie.

26 kwietnia 2022

Bezpłatne studia podyplomowe "Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wsparcia rodziny"

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza do rekrutacji na bezpłatne studia podyplomowe  „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wsparcia rodziny”,  w całości sfinansowane przez Ministra Edukacji i Nauki. 

21 marca 2022

Projekt "Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość"

Ośrodek Rozwoju Edukacji W Warszawie zaprasza do udziału w otwartym konkursie grantowym realizowanym na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Konkurs dotyczy proje ...

6 grudnia 2021

Konferencja "Wzmacnianie kondycji psychicznej nastolatków w oparciu o badania i metody profilaktyki zintegrowanej. Inicjacja współpracy z placówkami województwa lubelskiego"

W dniu 19 października 2021 r. w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie odbyła się konferencja pt.:&nbs ...

20 października 2021

Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego za rok szkolny 2020-2021

...

15 października 2021

Dodatkowe zajęcia wspomagające w szkole – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Edukacji i Nauki opracowało zestaw najczęściej zadawanych pytań i podpowie ...

22 czerwca 2021

Wsparcie uczniów w powrocie do szkół – materiały edukacyjne

Publikacje i poradniki dla nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców.

17 maja 2021

Raport "Jak wspierać uczniów po roku epidemii?"

Szanowni Państwo, w załączeniu prezentujemy wyniki badania przeprowadzonego przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej na zlenienie Ministerstwa Edukacji i Nauki - "Jak wspierać uczniów po roku epidemii? Wyz ...

10 maja 2021
Starsze informacje Nowsze informacje