Jesteś tutaj: Strona główna / Nadzór / Wspomaganie / artykuł

Zaproszenie - szkolenie "Dziecko z cukrzycą"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
18 października 2023

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy szkół i przedszkoli,

dostrzegając potrzebę wsparcia pracowników oświaty w zapewnieniu optymalnych warunków pobytu w szkołach i przedszkolach dzieciom, uczniom i wychowankom chorym na cukrzycę, Ministerstwo Zdrowia wspólnie z Kuratorium Oświaty w Lublinie organizuje szkolenie „Dziecko z cukrzycą” dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników przedszkoli i szkół, które odbędzie się 30 października 2023 roku w godzinach 9.00-14.00 w formule on-line.

Spotkanie zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych (on-line). Poprowadzi je Konsultant Wojewódzki w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej - Pani prof. dr hab. n. med. Iwona Beń-Skowronek (Klinika Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej UM w Lublinie). Zakres szkolenia obejmuje przekazanie wiedzy na temat cukrzycy, pierwszej pomocy, metod i zasad leczenia, jak również informacje na temat funkcjonowania dziecka chorego i możliwości jego wsparcia, a także zasad współpracy z rodzicami. Podczas szkolenia przewidziano możliwość zadawania pytań i konsultacji konkretnych przypadków.

Uprzejmie proszę o rejestrację w systemie GSOK osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu - https://kuratorium.lublin.pl/?konf=329
Na adresy mailowe podane podczas rejestracji zostanie przesłany link do szkolenia oraz zaświadczenia potwierdzające udział w nim.

W przypadku pytań i wątpliwości informuję, że osobą do kontaktu w Kuratorium Oświaty w Lublinie jest pani Aleksandra Sępoch dyrektor Wydziału Edukacji Specjalnej i Wspomagania (tel. 81 53 85 213).

Z poważaniem,
Teresa Misiuk
Lubelski Kurator Oświaty

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-10-18 11:53:30
Data publikacji: 2023-10-18 13:41:03
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 807

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2023-10-18 13:54:08Sępoch AleksandraModyfikacja treściPoprzednia wersja