Strona główna

Wspomaganie

Wystartowała Roztoczańska Akademia Matematyki

Pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty dla nauczycieli w ramach Roztoczańskiej Akademii Matematyki odbyły się 22 listopada w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju i skierowane były do uczestników z powiatu biłgorajskiego. Szkolenie zatytułowane: „Zastosowanie kalkulatora graficznego w nauczaniu matematyki w szkole podstawowej” przygotowane oraz poprowadzone zostało przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu.

25 listopada 2019

Szkolenia blended-learning

Propozycje ORE dla nauczycieli

23 października 2019

Wspomaganie pracy nauczyciela

Materiały do pobrania na stronie ORE

18 października 2019

Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego 2018/2019

Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego 2018/2019 r. ...

14 października 2019

Konferencja naukowa „Obserwuję, badam, chronię... Roztoczańskie ekoinspiracje”

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu 3 października 2019 roku odbyła się konferencja naukowa pt. „Obserwuję, badam, chronię… Roztoczańskie ekoinspiracje”. Na wydarzenie zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie przybyli uczestnicy programu stypendialnego „Lider wiedzy i ochrony środowiska”.

4 października 2019

Uroczystość otwarcia pracowni biologicznej w Goraju z udziałem Lubelskiego Wicekuratora Oświaty.

26 września 2019 r. Lubelski Wicekurator Oświaty p. Piotr Szczepanik wziął udział w uroczystym otwarciu pracowni biologicznej w Szkole Podstawowej w Goraju, której wyposażenie zakupiono ze środków pozyskanych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu „25 na piątkę z plusem! Konkurs dla szkół podstawowych dla uczczenia 25-lecia WFOŚ i GW w Lublinie”.

27 września 2019

Uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zamościu

W poniedziałek, 23 września 2019 r. p. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty wzięła udział w uroczystym otwarciu pracowni biologicznej w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu. To kolejna w województwie lubelskim pracownia wyposażona ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, pozyskanych w ramach przedsięwzięcia „25 na piątkę z plusem! Konkurs dla szkół podstawowych dla uczczenia 25-lecia WFOŚ i GW w Lublinie”.

24 września 2019

Szkolenie metodyczne dla nauczycieli-IV edycja

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Serdecznie zachęcamy do udziału w IV edycji szkolenia metodycznego dotyczącego pozaszkolnej edukacji historycznej w poobozowych miejscach pamięci, które odbędzie się w dniu 19 października 2019r. w Państwowym Muzeum na Majdanku w Lublinie. Szkolenie ma na celu ...

9 września 2019

Uroczyste otwarcie kolejnej pracowni sfinansowanej ze środków WFOŚiGW w Lublinie.

W dniu 2 września 2019 r. Lubelski Wicekurator Oświaty p. Eugeniusz Pelak wraz z Zastępcą Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie p. Grzegorzem Grzywaczewskim dokonali uroczystego otwarcia pracowni biologicznej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hrubieszowie.

4 września 2019

Spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół i placówek w Zamościu.

Przejdź do - Spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół i placówek w Zamościu.

W dniu 29 sierpnia 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu odbyły się spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół i przedszkoli objętych nadzorem Delegatury w Zamościu.

3 września 2019
Starsze informacje Nowsze informacje