Strona główna

Konkursy i olimpiady

Wojewódzki konkurs "Śladami Tadeusza Kościuszki po Lubelszczyźnie"

Konkurs adresowany do uczniów klas gimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego

12 września 2017
Czytaj więcej

II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"

W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego zapraszamy do udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat ...

8 września 2017
Czytaj więcej

Konkurs na bezpłatne zielone szkoły w Wiśle

Fundacja ING Dzieciom od 12. lat działa na rzecz kształcenia oraz rozwoju dzieci i młodzieży, poprzez organizację bezpłatnych turnusów edukacyjnych w ośrodku fundacji w Wiśle. W ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu, fundacja ogłosiła konkurs na najlepsze pomysły na turnusy edukacyjne, inaczej zwane zielonymi szkołami.

7 września 2017
Czytaj więcej

Olimpiada Języka Niemieckiego

Komitet Główny Olimpiady Języka Niemieckiego - Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, organizuje 41. Olimpiadę Języka Niemieckiego (rok szkolny 2017/2018). UWAGA! WAŻNE!!! Komitet Główny zmuszony był zlikwidować 2 okręgi: BIAŁOSTOCKI i ZIELONOGÓRSKI; Uczestników z tych okręgów prosimy zgłaszać do najwygodniejszych komunikacyjnie okręgów: (Białystok do Lublina, Torunia lub Warszawy; Zielona Góra do Poznania, Szczecina lub Wrocławia).

6 września 2017
Czytaj więcej

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Organizatorem Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej jest Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny w Warszawie.

5 września 2017
Czytaj więcej

VII Festiwal Słowa i Obrazu

XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie organizują Wojewódzki konkurs pięknego czytania i Wojewódzki konkurs plastyczny w ramach Festiwalu Słowa i Obrazu (VII edycja). Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "cudów pełen świat..."

5 września 2017
Czytaj więcej

IV Wojewódzki Konkurs Historyczny "W hołdzie bohaterom"

XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie (Gimnazjum nr 9) oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie organizują IV edycję Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "W hołdzie bohaterom".

5 września 2017
Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs literacki dla młodzieży z inspiracji twórczością Conrada

Z okazji obchodów Roku Conradowskiego, Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza organizuje konkurs literacki o Nagrodę "Giętkiego Pióra". Konkurs jest realizowany dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu "Conrad 2017".

4 września 2017
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Literacki i Plastyczny „Być dobrym jak chleb” - święty Mikołaj i święty brat Albert w oczach dzieci i młodzieży

ROK 2017 – ROKIEM ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA

4 września 2017
Czytaj więcej

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

Już po raz dwunasty, w roku szkolnym 2017/2018, organizowana jest Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie. Organizatorami są Klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, oraz Prowincje Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Ojców Franciszkanów) z siedzibami w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Olimpiadę honorowym patronatem objęła Minister Edukacji Narodowej.

24 sierpnia 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje Nowsze informacje