Strona główna

Konkursy i olimpiady

Konkurs Plastyczny pt. "Olimpijskie Stulecie"

Organizatorem konkursu plastycznego dla szkół podstawowych, "Olimpijskie Stulecie" jest Polski Komitet Olimpijski.

25 lutego 2019

XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019

Organizatorem wystawy jest Towarzystwo Działań Twórczych "Talent" w Białymstoku.

22 lutego 2019

Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

Organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty jest Szkoła Podstawowa nr 2 oraz UM w Tomaszowie Lubelskim, przy patronacie honorowym Lubelskiego Kuratora Oświaty.

22 lutego 2019

XIX Ogólnopolski Festiwal Herbertowski

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie serdecznie zaprasza uczniów z gimnazjów, klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w kolejnej XIX edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego w ...

21 lutego 2019

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Płynąć pod prąd"

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, którzy ukończyli 13 lat.

21 lutego 2019

XX Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego

Organizatorami XX Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego są: Towarzystwo Regionalne im. Wacława Tuwalskiego, Zespół Placówek Oświatowych, Zespół Szkół Rolniczych, Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Osowińskiej, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

20 lutego 2019

Wojewódzki Konkurs Geograficzny "Wędrujemy po mapie świata"

Organizatorem X edycji konkursu "Wędrujemy po mapie świata" jest XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie.

20 lutego 2019

„ZNAK KTÓRY NIE UMARŁ”

 Fundacja „Commodus” we współpracy z Kuratorium Oświaty i Oddziałem IPN w Lublinie ogłosiła zapowiadany w 2017 r. konkurs na odkrywanie autorów murali ze znakiem Polski Walczącej. Biorący udział w konkursie uczniowie pod okiem prowadząc ...

18 lutego 2019

Ogólnopolska akcja bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. "Przerwa na czytanie"

Organizatorem ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. "Przerwa na czytanie" jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to wydarzenie, które odbywa się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem #biblioteka.

14 lutego 2019

XXV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.

13 lutego 2019
Starsze informacje Nowsze informacje