Strona główna

Szkoła i organ prowadzący

"Jak uczyć o energii jądrowej?" - bezpłatne szkolenie dla nauczycieli

W imieniu Ministerstwa Energii oraz Wydziałów Biologii i Chemii Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszamy nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i wychowania do bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z terenu całego kraju do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym energetyki jądrowej.

19 września 2018

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych zaprasza szkoły do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane - twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

19 września 2018

Ruszyła rekrutacja do jesiennej edycji akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Do udziału w projekcie zaproszeni są nauczyciele i uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych z pięciu województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego (po 100 klas z każdego regionu)

5 września 2018

Ochrona danych osobowych w szkole – poradnik UODO i MEN

W piątek, 24 sierpnia br. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wspólnie z Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych Edytą Bielak–Jomaa zaprezentowała poradnik dotyczący ochrony danych osobowych w szkołach i placówkach oświatowych. Urząd Ochrony Danych Osobowych we ws ...

27 sierpnia 2018

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA)

Tematem konkursu jest „Współpraca Policji ze społecznością lokalną jako ważna metoda zwiększania obiektywnego i subiektywnego bezpieczeństwa”

16 sierpnia 2018

Spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół

Harmonogram

16 lipca 2018

Podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa

  Minister Edukacji Narodowej ustalił na rok szkolny 2018/ 2019 następujące podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa: 1. 100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych po ...

6 lipca 2018

ORE dla nauczycieli historii oraz doradców i konsultantów

23-15 kwietnia 2018 r.

19 kwietnia 2018

Wyniki - etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922..... "

W związku z przedłużającym się publikowaniem wyników na stronie internetowej głownego organizatora Konkursu,  przekazuję  Protokół Wojewódzkiej KOMISJI KONKURSOWEJ W LUBLINIE z przebiegu etapu III /wojewódzkiego/ - XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU H ...

11 kwietnia 2018

Zaproszenie Społecznego Komitetu Obchodów 8. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej

  Społeczny Komitet Obchodów 8. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej zaprasza do udziału w obchodach upamiętniających Ofiary tej narodowej tragedii. Szkoły, organizacje i instytucje prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych do udziału w obu częściach uroczystości. ...

6 kwietnia 2018
Starsze informacje Nowsze informacje