Kuratorium Oświaty w Lublinie

Program stypendialny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

21 czerwca 2012

Informujemy, iż 18 czerwca 2012 roku Fundacja ORLEN – DAR SERCA rozpoczęła nabór do ósmej edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego, kierowanego do uzdolnionych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
O stypendium mogą ubiegać się zdolni uczniowie, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz angażują się w działania społeczne. Program stypendialny Fundacji skierowany jest w sposób szczególny do młodzieży z rodzin niezamożnych, która bez dodatkowego wsparcia finansowego nie miałaby możliwości realizowania swoich pasji i zainteresowań.
Wnioski można składać do końca lipca. W programach stypendialnych mogą uczestniczyć zarówno stypendyści Fundacji ORLEN – DAR SERCA, jak i osoby, które dotychczas nie składały aplikacji. Po raz pierwszy wnioski stypendialne wypełniać można on-line. Formularze aplikacyjne, regulaminy oraz szczegółowe informacje o zasadach i terminach rekrutacji dostępne są na stronie internetowej fundacji: http://www.orlendarserca.pl/.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2012-06-21 12:43:53
Data publikacji: 2012-06-22 07:50:00
Osoba sporządzająca dokument: Grzesiak Barbara
Osoba wprowadzająca dokument: Kasprzak Jolanta
Liczba odwiedzin: 7074