Kuratorium Oświaty w Lublinie

XXXI Ogólnopolska Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

27 listopada 2023

Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2023 serdecznie zachęca nauczycieli, dzieci i młodzież do włączenia się w niecodzienną inicjatywę dzielenia się Dobrem polegającą na zbiórce żywności, słodyczy, zabawek dla podopiecznych Domów Dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz innych osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Tegoroczna Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2023” rozpoczęła się 25 listopada 2023 r. i będzie trwała do Świąt Bożego Narodzenia natomiast Wielka Uliczna Zbiórka Darów odbędzie się w tym roku 2 grudnia. Towarzyszyć jej będzie Mecz Słodkich Serc oraz charytatywna aukcja cennych przedmiotów, które będzie można wylicytować za produkty spożywcze.

Darami zebranymi w ubiegłych latach Organizatorzy sprawili radość i dobre święta wielu rodzinom i podopiecznym placówek szkolno-wychowawczych na terenie całej Polski. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tej szlachetnej inicjatywy również w bieżącym roku.

Szczegółowe informacje o Akcji znajdują się na stronie www.pdpz.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-11-27 10:13:15
Data publikacji: 2023-11-27 10:13:25
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 426