Kuratorium Oświaty w Lublinie

Konferencja on-line dotycząca przygotowania kadr do edukacji włączającej

1 grudnia 2020

 

Minister Edukacji i Nauki wraz z Instytutem Badań Edukacyjnych serdecznie zapraszają do udziału w konferencji naukowo-metodycznej pt. „Szkoła dostępna dla wszystkich uczniów. Przygotowanie kadr do edukacji włączającej – wyzwania, możliwości, bariery”. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 grudnia 2020 r. i zostanie przeprowadzone w formule on-line.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli uczelni, placówek doskonalenia nauczycieli oraz dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, szkół, a także pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych. Celem przedsięwzięcia jest wymiana wiedzy i doświadczeń między osobami zainteresowanymi tematem przygotowania kadr do edukacji włączającej. Organizatorzy mają nadzieję, że wydarzenie stanie się źródłem pomysłów oraz inspiracją do wdrażania skutecznych sposobów rozwijania kompetencji przyszłych i aktywnych zawodowo nauczycieli oraz przyczyni się do wzmocnienia dialogu na temat aktualnych potrzeb i możliwości w zakresie rozwoju kadr systemu oświaty.

Konferencja została zaplanowana na 10 i 11 grudnia 2020 r. W pierwszym dniu odbędą się wykłady oraz panel dyskusyjny, a podczas drugiego dnia - warsztaty i prezentacja dobrych praktyk uczelni w zakresie kształcenia przyszłych nauczycieli.

Program konferencji oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: kwalifikacje.edu.pl/szkola-dostepna/

Rejestracja: www.szkola-dostepna.pl/

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-12-01 10:43:29
Data publikacji: 2020-12-01 10:45:36
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 3062