Ogólnopolska akcja bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. "Przerwa na czytanie"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 lutego 2019

Akcja Przerwa na czytanie skierowana jest do szkół i placówek oświatowych każdego typu (np. szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe, ośrodki szkolno-wychowawcze i inne). Udział w biciu rekordu bierze cała społeczność szkoły/placówki wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji oraz zaproszeni rodzice i inne osoby. Honorowy patronat nad akcją objęła Fundacja ABCXXXI Cała Polska czyta dzieciom oraz Lubuski Kurator Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Zgłoszona szkoła/placówka wypełniając formularz jest zobowiązana do przeprowadzenia na terenie całej szkoły akcji czytelniczej bicia rekordu w czytaniu na przerwie, na dwóch lub więcej wybranych przerwach międzylekcyjnych w jednym wybranym przez siebie dniu między 8-15 maja 2019 r.

Grupy szkolne przebywające w tym czasie poza placówką np. na wycieczkach szkolnych również mogą wziąć udział w biciu rekordu w czytaniu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

(LINK do hiperłącza): docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpDTaMiEqXvViQ21A_uuukrM_YLfbJIelLJviyg5zxP_JCyA/viewform

Szkoła zgłaszając się do akcji jest zobowiązana do przygotowania i zamieszczenia na stronie internetowej szkoły/placówki i na portalu społecznościowym Facebook relacji z IV edycji "Przerwy na czytanie", w terminie do 22 maja 2019 r. za pośrednictwem formularza linku do relacji. Link relacji będzie dostępny na stronie www.womgorz.edu.pl  - zakładka biblioteka.

FORMULARZ RELACJI (aktywny od 8 maja 2019 r. na stronie womgorz.edu.pl/ - zakładka biblioteka)

Organizator po zebraniu wszystkich sprawozdań podsumuje całą akcję. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej oraz profilu Biblioteki na Facebooku 5 czerwca 2019 r.

Załączniki:


 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2019-02-14 11:44:11
Data publikacji: 2019-02-14 13:10:56
Osoba sporządzająca dokument: Guzowska Anna
Osoba wprowadzająca dokument: Skutnik Jan
Liczba odwiedzin: 591