Społeczeństwo obywatelskie oparte na wartościach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 listopada 2018

 

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zaprasza na konferencję „Społeczeństwo obywatelskie oparte na wartościach”, która odbędzie się 29 listopada 2018 roku w Warszawie.
To największa tego typu konferencja III sektora w Polsce w 2018 roku, która daje możliwość spotkania i wymiany poglądów między wszystkimi organizacjami pozarządowymi. W ramach tego wydarzenia planowane są panele dyskusyjne z udziałem ponad 350 teoretyków, praktyków, a przede wszystkim pasjonatów społeczeństwa obywatelskiego. Wśród nich znajdują się takie znamienite postaci, jak m.in.:
• Gość Honorowym wydarzenia - prof. Piotr Glińskim, wicepremier, przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego, minister kultury i dziedzictwa narodowego,
• prof. Leslie Lenkowsky, dyrektor Lilly Family School of Philanthropy, Uniwersytet Indiana (USA),
• Carole Couvert, wiceprezydent Gospodarczej, Społecznej i Środowiskowej Rady Republiki Francuskiej
Organizatorzy zapraszają do udziału przede wszystkim dyrektorów i nauczycieli ze szkół podstawowych ze szczególnym uwzględnieniem szkolnych opiekunów wolontariatu, do których zwłaszcza adresowana jest tematyka drugiego dnia konferencji.
Konferencja jest bezpłatna. Zgłoszenia udziału oraz uczestnictwo w wybranych panelach odbywa się poprzez formularz rejestracyjny na stronie konferencjaniw.pl/ do czwartku 22 listopada br.


 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-11-19 13:01:40
Data publikacji: 2018-11-19 13:06:36
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 602