Szkolenie "Edukacja włączająca w szkołach i placówkach systemu oświaty - II etap edukacyjny"
Szkolenie odbędzie się w dniach 21–23 maja 2018 r. w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku.
Celem przedsięwzięcia jest upowszechnienie wiedzy w zakresie realizacji edukacji włączającej na II etapie edukacyjnym, zwiększenie kompetencji kadr oświaty w obszarze działań służących pomyślnej adaptacji uczniów ze SPE w szkole oraz kształtowanie umiejętności stosowania WOPFU i IPET do efektywnego planowania i udzielania pomocy uczniom ze SPE. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną metody i sposoby indywidualizacji pracy z uczniami ze SPE podczas zajęć edukacyjnych. Podejmiemy także tematykę roli rodziców w organizacji wsparcia uczniów ze SPE oraz znaczenia doradztwa zawodowego na II etapie edukacyjnym.
Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli placówek doskonalenia nauczycieli, dyrektorów szkół oraz specjalistów ze szkół.
Link do rejestracji: www.ore.edu.pl/2018/04/szkolenie-edukacja-wlaczajaca-w-szkolach-i-placowkach-systemu-oswiaty-ii-etap-edukacyjny/