Konferencja naukowo-metodyczna "WARTOŚCI W ŚWIECIE MŁODZIEŻY - MŁODZIEŻ W ŚWIECIE WARTOŚCI"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 kwietnia 2018

Konferencja naukowo-metodyczna „WARTOŚCI W ŚWIECIE MŁODZIEŻY - MŁODZIEŻ W ŚWIECIE WARTOŚCI” dla dyrektorów i przedstawicieli rad rodziców publicznych i niepublicznych szkół województwa lubelskiego

Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Przedstawiciele Rad Rodziców szkół i placówek województwa lubelskiego,

Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie serdecznie zapraszają na konferencję poświęconą problematyce wychowania do wartości, która odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w siedzibie WSEI w Lublinie. Patronat honorowy nad konferencją objęli: Minister Edukacji Narodowej i Wojewoda Lubelski.

Swoją tematyką konferencja wpisuje się w ważną dyskusję poświęconą miejscu i roli szkoły w wyznaczaniu kierunków oddziaływań wychowawczych i kształtowaniu systemu wartości młodych pokoleń.
Zaproponowany cykl referatów, przygotowanych przez przedstawicieli świata nauki – psychologów i pedagogów – przybliży Państwu zadania szkoły w kontekście wychowania do wartości, wyniki najnowszych badań nad systemem wartości współczesnej młodzieży, pozwoli zrozumieć mechanizmy kształtowania się tego systemu, a także znaleźć odpowiedź na pytanie o to, jak najskuteczniej, we współpracy z rodzicami, system ten budować.

Mamy też nadzieję, że uczestnictwo w konferencji - Państwa Dyrektorów oraz Rodziców – będzie okazją do wspólnej refleksji i pogłębienia dialogu, pozostającego fundamentem współczesnej szkoły. Program konferencji w załączeniu.

Uczestnictwo w konferencji jest nieodpłatne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc do udziału zapraszamy dyrektora oraz jednego przedstawiciela rady rodziców, w przypadku zespołów szkół/placówek - dyrektora wraz z przedstawicielem rady rodziców, reprezentującym zespół.

Zapisy na konferencję będą odbywały się za pośrednictwem formularza logowania (https://www.kuratorium.lublin.pl/?konf=207). Panel logowania będzie aktywny w dniach od 30.04.2018 r. do 25.05.2018 r. Uprzejmie prosimy Państwa Dyrektorów o osobiste logowanie także przedstawicieli rad rodziców, co pozwoli uniknąć pomyłek i powielania wpisów.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa (po wcześniejszym zapisaniu się do udziału w konferencji) prosimy o przekazanie informacji pod wskazany poniżej adres lub wizytatorowi z rejonu wizytatorskiego.

Kontakt w sprawie konferencji:
st. wiz. Anna Koper
tel. 81 53 85 252
e-mail: anna.koper@kuratorium.lublin.pl

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-04-19 14:57:06
Data publikacji: 2018-04-19 14:58:24
Osoba sporządzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Osoba wprowadzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Liczba odwiedzin: 1803