Awans zawodowy - rejestracja konta nauczyciela i wydruk karty informacyjnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
12 kwietnia 2018

Przypominamy, że nauczyciel składający wniosek o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego powinien wypełnić również tzw. Kartę informacyjną i dołączyć ją do dokumentacji. Zamieszczone w karcie dane będą podstawą sporządzenia decyzji będącej wynikiem postępowania administracyjnego.

Mając na względzie konieczność usprawnień organizacyjnych uruchomiliśmy moduł rejestracji ww. nauczycieli w naszym systemie GSOK. Po rejestracji konta będzie możliwość wydrukowania wypełnionej Karty informacyjnej.

Rejestracja nauczycieli ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego - https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=rn

Nauczyciele, ubiegający się o stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego w województwie lubelskim, mogą składać wnioski o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego wraz z wydrukowanymi z systemu GSOK Kartami informacyjnymi w siedzibie głównej Kuratorium Oświaty w Lublinie przy ul. 3 Maja 6 lub w Delegaturach Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu (zgodnie z właściwością terytorialną).

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-04-06 10:39:16
Data publikacji: 2018-04-12 13:42:53
Osoba sporządzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Osoba wprowadzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Liczba odwiedzin: 16588

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-06-28 13:23:22Noskowicz DariuszModyfikacja treściPoprzednia wersja
2018-04-13 11:06:38Misiak JolantaModyfikacja treściPoprzednia wersja