Konkurs "World Summit of the Information Society"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
09 lutego 2018

Szanowni Państwo,

informujemy, że rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został zgłoszony do udziału w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa InformacyjnegoWorld Summit of the Information Society, organizowanym przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną. Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu będzie promocją działań na rzecz podniesienia jakości edukacji w Polsce, a zdobycie nagrody niewątpliwie wpłynie na postrzeganie Polski jako pioniera innowacyjnych rozwiązań na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego.


W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o upowszechnianie informacji o trwaniu konkursu, udziale Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz możliwości oddania głosu do 18 lutego br.


Dodatkowo informujemy, że aby głos był ważny, należy zagłosować na projekty w każdej z 18 kategorii konkursowych (OSE należy do kategorii C1). Kolejnym polskim projektem biorącym udział w konkursie, jest przynależna do kategorii C4 kampania na rzecz wsparcia umiejętności programowania uczniów klas podstawowych, realizowana przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod nazwą „Koduj z UKE”.
Głosować można bezpośrednio pod linkiem: https://www.itu.int/net4/wsis/prizes/2018/ tworząc uprzednio konto na stronie internetowej International Telecommunications Union.


Załączamy wykonaną przez Ministerstwo Cyfryzacji instrukcję głosowania krok po kroku.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-02-09 14:27:13
Data publikacji: 2018-02-09 14:28:16
Osoba sporządzająca dokument: Niderla Zbigniew
Osoba wprowadzająca dokument: Niderla Zbigniew
Liczba odwiedzin: 467

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-02-09 14:31:18Niderla ZbigniewModyfikacja treściPoprzednia wersja