Jesteś tutaj: Strona główna / artykuł

Głosowanie w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
09 lutego 2018

Rządowy program Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej został zgłoszony do udziału w międzynarodowym konkursie Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego – World Summit of the Information Society, organizowanym przez Międzynarodową Unię Telekomunikacyjną. Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu będzie promocją działań na rzecz podniesienia jakości edukacji w Polsce, a zdobycie nagrody niewątpliwie wpłynie na postrzeganie Polski jako pioniera innowacyjnych rozwiązań na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego.
Głosować można do 18 lutego br.
Aby głos był ważny, należy zagłosować na projekty w każdej z 18 kategorii konkursowych (OSE należy do kategorii C1). Kolejnym polskim projektem biorącym udział w konkursie, jest przynależna do kategorii C4 kampania na rzecz wsparcia umiejętności programowania uczniów klas podstawowych, realizowana przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod nazwą „Koduj z UKE”.
Głosować można bezpośrednio pod linkiem: www.itu.int/net4/wsis/prizes/2018/ tworząc uprzednio konto na stronie internetowej International Telecommunications Union.
Instrukcja głosowania w załączniku.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-02-09 14:05:25
Data publikacji: 2018-02-09 15:06:22
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Skutnik Jan
Liczba odwiedzin: 316

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-02-12 08:18:52Sępoch AleksandraModyfikacja treściPoprzednia wersja