Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
16 listopada 2017

W imieniu organizatorów apraszamy do udziału w Turnieju Pocztów sztandarowych, którego celem jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i tradycji, a także wpisanie najmłodszego święta państwowego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w obowiązkowy kanon szkolnych uroczystości.

W ramach Turnieju uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w terminie poprzedzającym święto Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, rywalizują w dwóch kategoriach: w konkursie wiedzy o polskich symbolach narodowych, symbolach szkolnych i ze znajomości ceremoniału szkolnego oraz w rywalizacji pocztów sztandarowych ze znajomości ceremoniału wojskowego i zasad musztry. Finał i wręczenie nagród corocznie odbywa się 2 maja.

Wszystkim szkołom, które zechcą przystąpić do organizacji Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach, która jest organizatorem Turnieju udzieli informacji (regulaminy, testy wiedzy, program przebiegu Turnieju) ułatwiających organizację tego patriotycznego przedsięwzięcia.

Dane kontaktowe:

adres szkoły: 25 – 732 Kielce, ul. Zimna 16
e-mail: zso29kielce@onet.eu
tel. 41 36 76 187

koordynator Turnieju: Hanna Skrzek

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-11-16 15:13:51
Data publikacji: 2017-11-16 15:14:51
Osoba sporządzająca dokument: Smutek Łukasz
Osoba wprowadzająca dokument: Smutek Łukasz
Liczba odwiedzin: 740