Wizyty Studyjne E(x)plory
Jeżeli jesteś młodym fanem nauki, chcesz się rozwijać i szukasz ku temu możliwości projekt „Wizyt studyjnych” E(x)plory jest dla Ciebie.
Projekt realizowany będzie w dwóch lokalizacjach:
- w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego w Warszawie. (Podczas wizyty uczestnicy odwiedzą m.in. Pracownię Wewnątrzkomórkowych Kanałów Jonowych, Pracownię Neurobiologii Emocji, Pracownię Pamięci Przestrzennej.)
- w Laboratorium Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Warsztaty z zakresu biologii molekularnej oraz warsztaty z izolacji i rozdziału barwników roślinnych.
Aby zgłosić swój udział w projekcie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i do dnia 29 września przesłać na adres organizatora. Więcej informacji na stronie http://www.explory.pl/news/2017/9/wizyty-studyjne-explory,114