Konferencje informacyjno-szkoleniowe dla nauczycieli województwa lubelskiego na temat wdrażania nowej podstawy programowej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 marca 2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek publicznych oraz niepublicznych,

w związku z wdrażaniem nowej podstawy programowej od dnia 3 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się w województwie lubelskim cykl konferencji informacyjno-szkoleniowych dla nauczycieli. Spotkania poprowadzą, przeszkoleni wcześniej w Ośrodku Rozwoju Edukacji, konsultanci z trzech publicznych ośrodków doskonalenia nauczycieli: Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Powiatowego Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach oraz Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublinie, a także doradcy metodyczni współpracujący z ww. ośrodkami. Szczegółowe informacje i harmonogram konferencji znajdują się w załączonym pliku.

Na konferencje zapraszamy wytypowanych przez Państwa Dyrektorów nauczycieli (po jednym nauczycielu danego przedmiotu/zajęć ze szkoły). Zapisy na konferencje będą odbywały się za pośrednictwem panelu logowania udostępnionego na stronie internetowej Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie (http://podstawaprogramowa.lscdn.pl). Harmonogram konferencji, ze wskazaniem jej adresatów, a także szczegółowe zasady zapisu nauczycieli podane są w załączniku.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-03-22 10:30:31
Data publikacji: 2017-03-22 10:32:14
Osoba sporządzająca dokument: Dariusz Noskowicz
Osoba wprowadzająca dokument: Dariusz Noskowicz
Liczba odwiedzin: 12896

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-03-24 08:40:38Dariusz NoskowiczModyfikacja treściPoprzednia wersja
2017-03-24 08:40:12Dariusz NoskowiczModyfikacja treściPoprzednia wersja