Spotkanie opłatkowe Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
18 grudnia 2015

W dniu 17 grudnia 2015 r w sali konferencyjnej Kuratorium Oświaty w Lublinie odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez Parlament Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski, Pan Krzysztof Babisz Lubelski Kurator Oświaty , w imieniu Arcybiskupa Stanisława Budzika Metropolity Lubelskiego ks. Krzysztof Gałan, Pani Jolanta Misiak dyrektor Wydziału Wspierania Rozwoju Edukacji, Pani Aleksandra Sępoch zastępca dyrektora Wydziału Wspierania Rozwoju Edukacji oraz konwent seniorów Parlamentu Dzieci i Młodzieży. Zebranych gości przywitała Marszałek Justyna Golonka, złożyła świąteczne życzenia.
To pierwsze spotkanie opłatkowe organizowane przez Parlament Dzieci i Młodzieży województwa Lubelskiego działającego przy Kuratorium Oświaty w Lublinie już od ponad 20lat. Po przemówieniu przybyłych gości , odmówiono modlitwę, śpiewano kolędy, łamano się opłatkiem i składano sobie życzenia-„aby te święta były dla każdego z nas wyjątkowe a Nowy Rok przyniósł wiele radości i sukcesów”.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2015-12-18 12:25:22
Data publikacji: 2015-12-18 14:05:54
Osoba sporządzająca dokument: Płonka Sebastian
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 6868