Pracownia Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii właśnie rozpoczęła nabór do programu zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży na rok szkolny 2026/2027.
Spotkanie organizacyjne do programu odbędzie się w najbliższy wtorek 19 maja 2026 o godzinie 15.00. Poniżej linki z informacjami organizacyjnymi.
https://ore.edu.pl/category/wydzialy/wydzial-promocji-zdrowia-profilaktyki-i-wychowania/#
| Podmiot udostępniający informację: | Kuratorium Oświaty w Lublinie |
|---|---|
| Data utworzenia: | 2026-05-18 14:55:16 |
| Data publikacji: | 2026-05-18 14:56:00 |
| Osoba sporządzająca dokument: | Pawłowski Artur |
| Osoba wprowadzająca dokument: | Pawłowski Artur |
| Liczba odwiedzin: | 422 |