Pracownia Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii właśnie rozpoczęła nabór do programu zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży na rok szkolny 2026/2027. 

Spotkanie organizacyjne do programu odbędzie się w najbliższy wtorek 19 maja 2026 o godzinie 15.00. Poniżej linki z informacjami organizacyjnymi.

https://ore.edu.pl/category/wydzialy/wydzial-promocji-zdrowia-profilaktyki-i-wychowania/#

https://www.facebook.com/OsrodekRozwojuEdukacji/posts/pfbid0y81ahPjSX8syx44bN7kg8qs5RYBVLSUsFRT8E5UKtyCXmMa31u96xmy3Y9TJDynAl

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2026-05-18 14:55:16
Data publikacji: 2026-05-18 14:56:00
Osoba sporządzająca dokument: Pawłowski Artur
Osoba wprowadzająca dokument: Pawłowski Artur
Liczba odwiedzin: 422