Uprzejmie informujemy o uruchomieniu bezpłatnych kwalifikacyjnych studiów podyplomowych dla nauczycieli z zakresu kształcenia zawodowego w zawodzie technik gospodarki nieruchomościami.
Nabór na studia prowadzą dwie uczelnie:
Politechnika Warszawska oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.
Studia będą finansowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, trwają 3 semestry i dają kwalifikacje do nauczania przedmiotów z zakresu kształcenia zawodowego.

Liczba miejsc ograniczona.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach uczelni:
Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
https://www.podyplomowe.agh.edu.pl/oferta-studiow-podyplomowych/kwalifikacyjnestudia-podyplomowe-dla-nauczycieli-w-zawodzie-technik-gospodarki-nieruchomosciami
oraz
Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
https://www.gik.pw.edu.pl/Rekrutacja/Studia-podyplomowe
W Departamencie Kształcenia Zawodowego w Ministerstwie Edukacji Narodowej informacji w powyższym zakresie udziela Pani Urszula Blicharz, radca, tel. 22 3474578, e-mail: urszula.blicharz@men.gov.pl.
 

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2025-10-21 16:52:48
Data publikacji: 2025-10-21 16:54:09
Osoba sporządzająca dokument: Olszewska Renata
Osoba wprowadzająca dokument: Olszewska Renata
Liczba odwiedzin: 1293