21 października 2024 roku rozpocznie się Międzynarodowy Kongres Marii Curie-Skłodowskiej „Innowacja jest kobietą. Nauka – Biznes – Edukacja”, w którym wezmą udział przedstawiciele polskiej sceny gospodarczej, naukowej i z obszaru innowacji, a także reprezentanci najwyższych szczebli administracji rządowej.
Organizatorzy zapraszają młodzież i nauczycieli szkół ponadpodstawowych do udziału w ścieżkach "Biznes" i "Edukacja", które będą streamowane w salach Lubelskiego Centrum Konferencyjnego.
Ścieżki „Nauka” i „Biznes” rozpoczną się w poniedziałek, 21 października, o godz. 10.00 a 22 października odbędzie się ścieżka „Edukacja”.
Zachęcamy jednocześnie do zajrzenia na stronę internetową Kongresu – www.kongres.umcs.pl. Znajdą tam Państwo szczegółowy program wydarzenia, listę prelegentów oraz informacje praktyczne dla uczestników.
| Podmiot udostępniający informację: | Kuratorium Oświaty w Lublinie |
|---|---|
| Data utworzenia: | 2024-10-17 10:34:55 |
| Data publikacji: | 2024-10-17 10:36:01 |
| Osoba sporządzająca dokument: | Misiak Jolanta |
| Osoba wprowadzająca dokument: | Misiak Jolanta |
| Liczba odwiedzin: | 770 |
| Data i godzina zmiany | Osoba zmieniająca | Opis zmiany | Poprzednia wersja |
|---|---|---|---|
| 2024-10-17 10:43:11 | Misiak Jolanta | Modyfikacja treści | Poprzednia wersja |