Konferencja „Doradzam, wspieram, motywuję – praktyczne spojrzenie na doradztwo zawodowe w szkole podstawowej”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
08 kwietnia 2024

Zapraszamy Państwa doradców zawodowych i nauczycieli realizujących zadania doradcze w szkołach podstawowych województwa lubelskiego do udziału w konferencji „Doradzam, wspieram, motywuję – praktyczne spojrzenie na doradztwo zawodowe w szkole podstawowej” w dniu 19 kwietnia 2024 r. organizowanej przez Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Elsnera 5.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem przez pana Tomasza Szabłowskiego – Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz pana Dr Krzysztofa Żuka – Prezydenta Miasta Lublin.
W ramach spotkania planowana jest część konferencyjna i warsztatowa.
W programie spotkania zaplanowano wystąpienie na temat  idei  kształcenia przez całe życie, podkreślenie roli wizyt zawodoznawczych oraz poznanie specyfiki pracy szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe w obszarze hotelarsko-gastronomiczno-turystycznym.
Celem warsztatów będzie wsparcie doradców zawodowych i nauczycieli ze  szkół  podstawowych  w zakresie realizacji działań doradczych wynikających z przepisów prawa oświatowego, w tym głównie z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia  12 lutego 2019 r. w sprawie doradztwa zawodowego. Tematyka warsztatów obejmuje wszystkie obszary doradztwa zawodowego.
W załączeniu szczegółowy program konferencji.
Zainteresowanych Doradców i Nauczycieli prosimy o rejestrację do dnia 15.04.2024 r. przez panel kontaktowy dyrektora szkoły GSOK – liczba miejsc ograniczona.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2024-04-08 12:41:09
Data publikacji: 2024-04-08 12:41:29
Osoba sporządzająca dokument: Denejko Elżbieta
Osoba wprowadzająca dokument: Denejko Elżbieta
Liczba odwiedzin: 444

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2024-04-08 12:52:29Denejko ElżbietaModyfikacja treściPoprzednia wersja