Konferencja informatyczna Check IT

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 stycznia 2024

W dniach 5-6 marca 2024 r. Urząd Miasta Lublin we współpracy z lubelskimi uczelniami oraz specjalistami z branży IT, organizuje w ramach inicjatywy Lubelska Wyżyna IT dziewiątą edycję jednej z największych bezpłatnych konferencji informatycznych dla szkół w Polsce pn. "Check IT"
Wydarzenie "Check IT" odbędzie się stacjonarnie w dniu 5 marca br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Artura Grottgera 2) w Lublinie oraz online w dniu 6 marca br.
Konferencji będzie towarzyszyła możliwość rejestracji na warsztaty stacjonarne organizowane w dniach 7-22 marca br. na terenie zainteresowanych szkół z Lublina, a także w siedzibach uczelni i firm IT, w ramach wydarzeń towarzyszących.

Program oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.checkit.lublin.eu oraz na wydarzeniu Check IT 2024 na Facebooku.

Na konferencję wymagana jest indywidualna rejestracja dokonana przez uczniów oraz nauczycieli. Rezerwacja miejsc na warsztaty i prelekcje online dokonywana jest wyłącznie przez nauczycieli. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na konferencję rozpocznie się w dniu 19 lutego br. o godz. 9:00

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2024-01-23 10:36:00
Data publikacji: 2024-01-23 10:36:13
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 637