Kongres Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 listopada 2023

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna zaprasza dyrektorów, nauczycieli i wszystkich przedstawicieli środowiska szkolnego na Kongres OSE – wyjątkową bezpłatną konferencję, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2023 r. Podczas Kongresu po raz kolejny będą Państwo mogli spotkać się z cenionymi ekspertami oraz praktykami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W bieżącym roku organizatorzy przybliżą informacje m.in. o multiscreeningu, cyberprzemocy i e-uzależnieniach, a także zaprezentują wyniki najnowszej edycji badania „Nastolatki 3.0”.

Podobnie jak w zeszłym roku konferencja odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie (Warszawa, Airport Hotel Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24) i online.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 listopada 2023 r. Rejestracja odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://kongres.ose.gov.pl/rejestracja.

Uczestnicy konferencji stacjonarnej będą mogli wziąć udział w warsztatach „Meta VR & AR dla Edukacji”, podczas których zostaną przybliżone sposoby wykorzystywania wirtualnej rzeczywistości podczas zajęć z uczniami. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółową agendę i więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: kongres.ose.gov.pl.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-11-22 14:29:04
Data publikacji: 2023-11-22 14:29:12
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 366