Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

Lekcje nie z tej Ziemi! – edycja jesienna 2023

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
03 listopada 2023

Biuro Edukacji Kosmicznej ESERO-Polska Centrum Nauki Kopernik zachęca nauczycieli oraz edukatorów do zapoznania się z sylwetkami ekspertów z sektora kosmicznego, zamieszczonymi na stronie ESERO, a następnie zaproszenia wybranej osoby do klasy na spotkanie online w ramach Lekcji nie z tej Ziemi!

Projekt skierowany jest do nauczycieli i edukatorów pracujących w szkołach podstawowych (klasy 4-8) oraz ponadpodstawowych (klasy 1-4) i ma na celu przybliżenie podopiecznym wiedzy z zakresu Kosmosu.
Jeden nauczyciel/edukator może zgłosić jedną klasę lub grupę uczniów na jednym poziomie nauczania. Maksymalna liczba uczestników jednej lekcji to 40 osób. Spotkania odbywają się w formule online. Każda lekcja trwa 45 minut i może odbyć się jako lekcja zdalna lub ekspert może pojawić się w klasie na telebimie.

Z sylwetkami ekspertów i tematami lekcji, jakie mogą poprowadzić można zapoznać się na stronie: https://esero.kopernik.org.pl/polska-w-kosmosie/zapros-eksperta/
. Po dokonaniu wyboru jednego eksperta należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie aktywowany w dniu zapisów, tj. 18.11.2023 od godz. 10.00 do 23.59.

O dostaniu się do programu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-11-03 08:14:11
Data publikacji: 2023-11-03 08:14:18
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 491