Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

Drzewko za surowce wtórne. Kultowa akcja Kuriera Lubelskiego powraca!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 października 2023

Już w sobotę, 28 października, mieszkańcy Lublina i całego województwa mogą wziąć udział w wyjątkowym, bo organizowanym po raz 20. wydarzeniu, podczas którego zostaną rozdane tysiące drzewek przekazanych przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Lublinie. Co trzeba zrobić? Przynieść makulaturę i zalegające w domu elektrośmieci.

Drzewko za surowce wtórne to dla mieszkańców naszego województwa doskonała okazja, żeby pozbyć się starych, niepotrzebnych papierów, kartonów, książek, gazet i elektrośmieci, a w zamian dostać sadzonki drzew. Wystarczy minimum dwa kilogramy makulatury. Każda kolejna sadzonka wydana będzie za wagę powyżej wielokrotności pięciu kilogramów. Oprócz makulatury zbierany będzie również mały i duży sprzęt AGD i RTV (pralki, lodówki, suszarki, radia, komputery, laptopy, monitory, tonery, świetlówki i wszelkie zużyte urządzenia elektryczne oraz elektroniczne).

Akcja Drzewko za surowce wtórne odbędzie się w sobotę 28 października na parkingu zewnętrznym Centrum Handlowego E.Leclerc przy ul. Tomasza Zana w Lublinie, w godzinach od 9.00 do 14.00 (lub do wyczerpania zapasów).

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-10-23 07:49:38
Data publikacji: 2023-10-23 07:50:10
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 863