Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

VI edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Podaj Dobro Dalej!"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
02 października 2023

Fundacja im. Heleny Kmieć- współorganizator projektu zaprasza do udziału w Projekcie "Podaj dobro dalej!”. Jest skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz grup pozaszkolnych w wieku klas I-VIII. Zgłoszony zespół, przez czas trwania edycji, wraz opiekunem realizuje akcje pomocowe i charytatywne, stawiając sobie za wzór działań postać śp. Heleny Kmieć. Na podstawie przesłanych materiałów i określonych kryteriów jury wybiera najlepsze projekty. Podczas wspólnego spotkania w Krakowie podczas Gali Laureatów wyłaniana jest zwycięska grupa, która w nagrodę udaje się na wolontariat zagraniczny.
Projekt ma za zadanie edukować, rozwijać i uwrażliwiać na pomoc drugiemu człowiekowi najmłodszych w duchu śp. Heleny Kmieć- tragicznie zamordowanej wolontariuszki w Boliwii, której proces beatyfikacyjny się rozpoczyna. Uczniowie realizując przedsięwzięcie mają okazję rozwinąć swoje talenty i kształtować postawy społeczne.
NAGRODA GŁÓWNA- WYJAZD NA WOLONTARIAT ZAGRANICZNY W OBRĘBIE EUROPY.

Wszystkie informacje dotyczące Projektu dostępne są na  stronie internetowej: https://helenakmiec.pl/podaj-dobro-dalej-2/.
REGULAMIN - W ZAŁĄCZENIU

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-10-02 10:43:20
Data publikacji: 2023-10-02 10:43:38
Osoba sporządzająca dokument: Surma Jerzy
Osoba wprowadzająca dokument: Surma Jerzy
Liczba odwiedzin: 372