Konferencja "Wiedza zamknięta w streamingu" - zaproszenie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 marca 2023

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konferencji, która odbędzie się 24 marca 2023 roku w siedzibie Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 95/97 w godzinach 10.00 – 15.00.
Celem konferencji jest zainspirowanie nauczycieli do podejmowania działań innowacyjnych, twórczych z zakresu nauczania przedmiotów przyrodniczych.
Przygotowane inspiratorium wiedzy dostarczy Państwu oryginalnych rozwiązań pozwalających rozwijać zainteresowania i zdolności uczniów. Pokażemy jakie możliwości dają laboratoria i drony edukacyjne. Opowiemy o roli eksperymentu  w nauce i wykorzystaniu najnowszych technologii.
W korytarzu edukacyjnym będzie można podzielić się dobrą praktyką i poznać najnowszą ofertę edukacyjną przygotowaną przez wydawnictwa i firmy.
Wydarzenie organizowane jest przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy współpracy z Akademią Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II oraz Prezydentem Miasta Biała Podlaska i objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Polskiego Radia Lublin.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zapisy nauczycieli na konferencję odbywają się poprzez system LSCDN. 
https://www.lscdn.pl/pl/kursy/680k8217,Wiedza-zamknieta-w-streamingu.html

Program i szczegółowe informacje znajdują się w załączonym plakacie.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-03-22 15:32:43
Data publikacji: 2023-03-22 15:33:28
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 1077