XXVI Turniej Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 marca 2023

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku zaprasza do udziału w ogólnopolskim XXVI Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich.

Turniej skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (z wyłączeniem osób, które zajęły pierwsze miejsca w poprzednich edycjach turnieju, w danej kategorii wiekowej) i przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach wiekowych:
  • I grupa : klasy III – IV szkoła podstawowa,
  • II grupa: klasy V – VI szkoła podstawowa,
  • III grupa: klasy VII – VIII szkoła podstawowa,
  • IV grupa: szkoła ponadpodstawowa.
Zgłoszenia uczestników powinny zostać przesłane (w formie elektronicznej) przez nauczycieli przygotowujących uczniów (imię i nazwisko uczestnika, klasa, szkoła, adres szkoły, imię i nazwisko opiekuna) do dnia 27 marca 2023 r. na adres: e-mail: akonachowicz@lscdn.pl 

Dla zgłoszonych uczniów z województwa lubelskiego odbędą się eliminacje 3 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku podczas centralnego etapu XXVI Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa. Wszelkie informacje i pytania, zakres tekstów do czytania oraz zgłoszenia uczestników proszę kierować na adres: akonachowicz@lscdn.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-03-22 08:14:04
Data publikacji: 2023-03-22 08:14:18
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 571