Zaproszenie na seminarium upowszechniające rezultaty projektu „Innowacyjne zasoby edukacyjne w kształceniu zdalnym”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 marca 2023

Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie serdecznie zaprasza nauczycieli szkół do udziału w wydarzeniu upowszechniającym organizowanym przez Uniwersytet Marie-Curie Skłodowskiej w Lublinie w ramach międzynarodowego projektu realizowanego we współpracy z  Universita degli Studi di Messina (Włochy) i Universidad de Oviedo (Hiszpania).

Projekt realizowany jest od 01.05.2021 r. w ramach programu Erasmus +, Akcji 2: Partnerstwa strategiczne przez pracowników naszej Uczelni we współpracy z partnerami z Włoch i Hiszpanii.

Wydarzenie upowszechniające rezultaty projektu jest formą promocji tego, co udało się wypracować przez ponad dwa lata wspólnej pracy. Uzyskane efekty intelektualne to programy i materiały szkoleniowe w zakresie podnoszenia kompetencji związanych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji zdalnej, projektowania uniwersalnego w edukacji oraz aktywizujących metod pracy, filmy dydaktyczne oraz otwarte cyfrowe zasoby edukacyjne.


W załączniku zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące seminarium, które odbędzie się we czwartek 30 marca 2023 r., w godzinach 9:00 – 14:00 w budynku Wydziału Pedagogiki i Psychologii przy ulicy Głębokiej 43 w Lublinie. W godzinach 14:15-17.00 zapraszamy na sesję warsztatową oraz konsultacje  dla nauczycieli w zakresie korzystania z rezultatów intelektualnych projektu.


Na życzenie uczestnika wystawiony zostanie certyfikat uczestnictwa. Dodatkowo, uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów edukacyjnych.


Link do zapisów:

https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,38,seminarium-dla-nauczycieli-szkolnych-innowacyjne-zasoby-edukacyjne-w-ksztalceniu-zdalnym,129088.chtm

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-03-21 09:34:04
Data publikacji: 2023-03-21 09:34:41
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 2243