Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

"Wchodzący Innowatorzy" - konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
02 lutego 2023

Politechnika Lubelska na podstawie zlecenia Ministra Edukacji i Nauki pt. "Politechniczna sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego" ogłosiła konkurs "Wchodzący Innowatorzy skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego. Ma on na celu promowanie nauk inżynierskich oraz wychwycenie uczniów wykazujących talent praktyczny, poprzez zlecenie im rozwiązania problemów technicznych, funkcjonalnych czy technologicznych zgłoszonych przez przedsiębiorstwa.

W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne, przyznane przez komisję konkursową, dla trzech najlepszych zespołów. Zgłoszenia do konkursu zespoły (złożone z uczniów i opiekuna będącego nauczycielem) mogą przesłać do 28 lutego 2023 roku, a jego ostateczne rozstrzygnięcie planowane jest na 20 czerwca 2023 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym: zakres tematyczny prac, regulamin oraz harmonogram dostępny jest na stronie konkursu Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Uczelni pod numerem telefonu: 81 538-42-70 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: m.szukala@pollub.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2023-02-02 08:27:01
Data publikacji: 2023-02-02 08:27:13
Osoba sporządzająca dokument: Dudek Marek
Osoba wprowadzająca dokument: Dudek Marek
Liczba odwiedzin: 1117