Trwa Europejski Rok Młodzieży - zaproszenie do udziału w konkursach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
24 listopada 2022

W związku z trwającym Europejskim Rokiem Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza serdecznie do udziału w 3 konkursach, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody, a których wręczenie odbędzie się w budynku KPRM. W konkursie mogą wziąć udział osoby od 15 do 26 roku życia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagane jest załączenie zgodnej z regulaminem zgody rodzica. Tematy konkursów oraz strony, na których znajduję się regulamin i wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału: 1) „Pomysł na Młodzieżową Inicjatywę Roku”

https://www.gov.pl/web/pozytek/europejski-rok-mlodziezy---kancelaria-prezesa-rady-ministrow-oglasza-konkurs-pomysl-na-mlodziezowa-inicjatywe-roku
 
2) „Pomysł na Samorząd Przyjazny Młodzieży” 
3) „Transformacja Ekologiczna Cyfrowa – Twój projekt”https://www.gov.pl/web/pozytek/europejski-rok-mlodziezy---kancelaria-prezesa-rady-ministrow-oglasza-konkurs-transformacja-ekologiczna-cyfrowa--twoj-projekt Przewidziane są trzy kategorie nagród: 1) dla Laureatów: nagrody główne, tj. dla każdego z Laureatów: specjalna nagroda, certyfikat laureata, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, zwiedzanie budynku KPRM, możliwość zaprezentowania podczas konferencji projektu, który zwyciężył w konkursach, nocleg, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji, zwrot kosztów podróży 2) dla Specjalnie wyróżnionych: upominki, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, nocleg, zwiedzanie budynku KPRM, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji 3) dla Wyróżnionych: drobne upominki i materiały informacyjne, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży , udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia 2022 r. do godz. 23:59.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-11-24 09:37:45
Data publikacji: 2022-11-24 09:38:09
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 1149