Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

Digital Youth Forum 2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
12 maja 2022

Wydarzenie poświęcone edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z internetu i nowych technologii. Uczestnictwo w forum daje możliwość wysłuchania dorosłych i nastoletnich ekspertów z różnych dziedzin, którzy kreatywnie wykorzystują internet do komunikacji czy tworzenia zaangażowanych w cenne inicjatywy społeczności szkolnych.

Projekt skierowany jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-3 szkół ponadpodstawowych. Odbędzie się 3 czerwca 2022 r. w Centrum Nauki Kopernik. Istnieje możliwość uczestnictwa w nim na żywo - dysponujemy 360 miejscami dla uczniów z wybranych klas z całej Polski, a także w formie online. Transmisja wydarzenia będzie prowadzona na stronie digitalyouth.pl. Program wydarzenia oprócz wystąpień, zakłada przerwy na dyskusje na forum klasy i udział w konkursach online. W tym roku po raz pierwszy, z myślą o uczniach z Ukrainy wydarzenie w wersji online będzie tłumaczone na j. ukraiński, a dla uczniów niesłyszących lub niedosłyszących transmitowane na język migowy (PJM). 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wejść na stronę digitalyouth.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia może dokonać nauczyciel lub opiekun klasy. Rejestracja jest otwarta do momentu rozpoczęcia wydarzenia, ale nauczyciele zainteresowani udziałem swoich klas w wydarzeniu na żywo zachęcamy do rejestracji najpóźniej do 12 maja 2022 r. Lista klas, które wezmą udział w wydarzeniu offline zostanie ogłoszona 16 maja 2022 r. Udział klas w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-05-12 10:36:05
Data publikacji: 2022-05-12 10:36:10
Osoba sporządzająca dokument: Dudek Marek
Osoba wprowadzająca dokument: Dudek Marek
Liczba odwiedzin: 391