Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

Otwarty konkurs grantowy dla publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 października 2021

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje otwarty konkurs grantowy dla publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych. O grant mogą ubiegać się organy prowadzące publiczne i niepubliczne placówki doskonalenia nauczycieli i biblioteki pedagogiczne.

Środki uzyskane w ramach grantu należy przeznaczyć na szkolenia dla nauczycieli a dodatkowo będzie możliwość zrealizowania działań związanych ze szkoleniem kadry placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek pedagogicznych oraz doposażeniem w sprzęt.

Wniosek o grant należy złożyć przez elektroniczny generator wniosków Witkac.pl

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i procedury niezbędne do złożenia wniosku grantowego dostępne są na stronie projektu, w zakładce dokumentacja.
Na wnioski grantowe czekamy do 30 listopada 2021 r.

W pierwszym etapie otwartego konkursu grantowego przyznano granty o łącznej wartości ponad 5 mln zł na projekty grantowe realizowane w całej Polsce. Granty przeznaczone zostały na:

•    szkolenia i doradztwo dla nauczycieli
•    szkolenia i doradztwo dla kadry placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych
•    doposażenie w sprzęt do realizacji kształcenia na odległość

Otwarty konkurs grantowy realizowany jest przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, przy współpracy z Centrum Informatycznym Edukacji w ramach projektu „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.
Celem działania jest podniesienie jakości doskonalenia i wsparcia oferowanego nauczycielom prowadzącym zdalną edukację przez kadrę placówek wspierających.

Szczegółowe informacje na temat otwartego konkursu grantowego dostępne są na stronie internetowe Ośrodka Rozwoju Edukacji  https://www.ore.edu.pl

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-10-19 17:25:43
Data publikacji: 2021-10-19 17:26:38
Osoba sporządzająca dokument: Dudek Marek
Osoba wprowadzająca dokument: Dudek Marek
Liczba odwiedzin: 747