Kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 października 2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi działalność prewencyjną na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym, która obejmuje m.in. upowszechnianie wśród rolników i członków ich rodzin wiedzy o zagrożeniach występujących w środowisku pracy i życia rolnika. Część działań prewencyjnych Kasy kierowanych jest również do dzieci, które na co dzień przebywają w miejscu pracy swoich rodziców i są w związku z tym narażone na liczne niebezpieczeństwa.

W ramach prowadzonych działań prewencyjnych, KRUS zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich na kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

W celu zwiększenia zainteresowania szkoleniem, organizatorzy po raz trzeci ogłosili losowanie 100 hulajnóg dla dzieci rolników, którzy zrealizują kurs dostępny na stronie internetowej: https://prewencja.krus.gov.pl/ i rozwiążą test końcowy, a następnie pobiorą certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i prześlą je pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.
Szczegółowe informacje i zasady udziału w losowaniu hulajnóg zostały zamieszczone na stronie internetowej http://www.krus.gov.pl.

 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-10-15 14:53:36
Data publikacji: 2021-10-15 14:54:34
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 663