Konkurs „Stop pożarom lasów”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 września 2021

Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wraz z komendantami miejskimi i powiatowymi PSP województwa lubelskiego, a także  Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zaprasza młodzież z województwa lubelskiego do udziału w konkursie dla uczniów szkół średnich (licea i technika) pn. „Stop pożarom lasów”!

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na problematykę zapobiegania pożarom lasów oraz podniesienie świadomości mieszkańców na temat wartości przyrodniczej obszarów leśnych.

Zadanie konkursowe w I kategorii polega na przygotowaniu plakatu promującego akcję „Stop pożarom lasów”. Natomiast w kategorii II należy przygotować film edukacyjno-promocyjny związany z tematem konkursu. Autorzy najciekawszych plakatów i filmów otrzymają cenne nagrody finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Termin nadsyłania prac konkursowych - 8 października 2021 r.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie (https://straz.lublin.pl/) oraz stronach Komend Miejskich/Powiatowych PSP województwa lubelskiego.


 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-09-14 09:59:05
Data publikacji: 2021-09-14 10:00:27
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 304