Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Działania podmiotów specjalistycznych oraz instytucji w pandemii SARS -Cov2. Praktyka i wymiana doświadczeń”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
16 czerwca 2021

Komitet Organizacyjny i współrealizatorzy konferencji, tj. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach, 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej im. ppłk. Tadeusza Puszczyńskiego ps. „Konrad Wawelberg” oraz Jastrzębska Spółka Węglowa, serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Działania podmiotów specjalistycznych oraz instytucji w pandemii SARS-CoV-2. Praktyka i wymiana doświadczeń.”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2021 roku w formie online.

Konferencja dedykowana jest organizatorom działań na rzecz przezwyciężenia pandemii SARS-CoV-2 w wymiarze grupowym i indywidualnym, instytucjonalnym i pozainstytucjonalnym. Zaplanowanych jest 8 problemów odnoszących się do najistotniejszych obszarów funkcjonowania jednostki w pandemii, w tym Panel 2 Edukacyjny.

Konferencja ma charakter otwarty, udział  jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty.

Link do zapisów.

Szczegóły wydarzenia pod linkiem.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-06-16 10:37:37
Data publikacji: 2021-06-16 10:38:15
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 825