Jesteś tutaj: Strona główna / Kuratorium / Konkursy przedmiotowe / artykuł

Podsumowanie konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
02 czerwca 2021


Serdecznie zapraszamy laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021 na uroczyste podsumowanie.  Ze względu na sytuację związaną z pandemią oraz obowiązujące limity osób udział w uroczystości podsumowania konkurów będzie możliwy wyłącznie zgodnie z ustalonym harmonogramem.  
Szczegółowy harmonogram wraz ze wskazaniem miejsca spotkania znajduje się w załączniku.Laureatów wielokrotnych (dwu- i trzykrotnych) zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursów  do Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w dniu 17 czerwca 2021 r. o godz.10.00. UWAGA: W związku z wytycznymi dotyczącymi organizacji spotkań w podsumowaniu mogą brać udział laureaci konkursów wraz z dyrektorem szkoły (lub osobą przez niego oddelegowaną). Ze względu na obowiązujące ograniczenia nie możemy zaprosić nauczycieli przygotowujących laureatów oraz rodziców uczniów.
Z uwagi na stan pandemii uczestnicy uroczystości muszą przestrzegać następujących zasad:
1. W podsumowaniu mogą brać udział wyłącznie osoby bez objawów chorobowych takich jak: gorączka, kaszel lub inne objawy grypopodobne.
2. Na miejsce uroczystości wraz z osobą odznaczaną nie mogą wchodzić osoby trzecie, z wyjątkami wynikającymi z przepisów, np. o niepełnosprawności.
3. Laureat przez cały czas trwania uroczystości powinien mieć założoną maseczkę, z wyjątkami wynikającymi z przepisów.
4. Przed wejściem do budynku każdy powinien zdezynfekować dłonie dostępnym środkiem dezynfekującym w miejscu do tego wyznaczonym.
 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-06-02 13:06:30
Data publikacji: 2021-06-02 15:26:09
Osoba sporządzająca dokument: Rybicki Marcin
Osoba wprowadzająca dokument: Ostrowska Marzanna
Liczba odwiedzin: 1963