Konkurs dla dzieci i młodzieży na najciekawsze zdjęcia pt. “Zrób zdjęcie radości”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
01 czerwca 2021

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak z okazji Dnia Dziecka ogłasza wyjątkowy konkurs dla dzieci i młodzieży z całej Polski pt. “Zrób zdjęcie radości”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia radości. Może to być piękna wiosna na ulicach, w lesie czy na łące, albo wesołe zabawy na podwórku czy wspólne chwile ze spotkanymi po powrocie do szkoły kolegami i koleżankami z klasy.

Fotografia może być wykonana aparatem, tabletem lub smartfonem, a przesłany plik powinien zajmować nie więcej niż 10 MB. Dopuszczone formaty pliku to JPG oraz PNG. Plik musi być oryginalny, organizatorzy dopuszczają niewielkie przeróbki cyfrowe polegające na korekcie kolorystyki, kontrastu czy ostrości, a także drobnym retuszu.

Konkurs odbywa sie w czterech kategoriach wiekowych. Dzieci i młodzież zainteresowane udziałem w konkursie powinny do dnia 30 czerwca 2021 roku zgłosić swój udział, przesyłając - z pomocą rodzica/opiekuna prawnego - wypełniony formularz zgłoszenia oraz zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem autora i informacją o kategorii wiekowej - na adres email: konkurs@brpd.gov.pl. Osoby pełnoletnie, mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w załączonym poniżej ogłoszeniu i Regulaminie konkursu.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-06-01 13:40:11
Data publikacji: 2021-06-01 13:40:50
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 1239