Konkurs „List do Taty”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
13 maja 2021

Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego ogłasza szóstą edycję konkursu „List do Taty”.

Etap okręgowy konkursu organizują biura senatorskie. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem jest napisanie pracy w formie listu do ojca na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata”. Celem konkursu jest skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z ważną rolą ojca w życiu rodziny oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Formularze konkursowe udostępniają szkołom biura senatorskie. Konkurs jest przeprowadzany w szkołach w czerwcu 2021 r.  Prace uczniów – przesłane przez szkoły do biur senatorskich – będą oceniane przez jury powoływane przez senatorów.

Pytania w sprawach organizacyjnych należy kierować do sekretariatu Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej (e-mail: krpss@senat.gov.pl, tel. 22 694-91-80).

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.tato.net/o-tato-net/list-do-taty. Regulamin konkursu  i lista senatorów do pobrania poniżej.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-05-13 07:29:04
Data publikacji: 2021-05-13 07:29:48
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 825